MMA PLFreak FightPopularny raper ciągle pytany o High League: Ch*ja ma to wspólnego z szacunkiem!

Popularny raper ciągle pytany o High League: Ch*ja ma to wspólnego z szacunkiem!

W ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza gala organizacji High League. Kolejna organizacja freaków wchodzi zatem do świata sportów walki. „Jest popyt, jest podaż, jest hajs, dobranoc” – odpowiedział na pytanie o nową federację na rynku Kafar.

Gale Freak Fight wzbudzają w ludziach dość ambiwalentne odczucia. Jedni, wyrażają swoją aprobatę za takiego typu pojedynkami. Natomiast drudzy są całkowicie przeciwni „brudzeniem” sportu przez „freaki”. Znani raperzy, aktorzy czy dziennikarze wypowiadają się na tego typu wydarzenia – często rozbieżnie – jednak nie można odmówić braku ładunku emocjonalnego w tego typu galach. Ostatnią z nich – High League 1 skomentował znany w środowisku muzycznym raper – Kafar.

„Jest popyt, jest podaż, jest hajs, dobranoc”.

Kolejnym z zawodników, który zabrał głos na temat tego typu wydarzeń jest Kafar. Raper pytany przez swoich fanów o jego optykę na takie pojedynki wyraził się jasno.

Prawie setka wiadomości, co sądzę o High League Malika, serio? Jest popyt, jest podaż, jest hajs, dobranoc. Ja nie jestem w stanie oglądać tej otoczki, tego pierdolenia, ubliżania sobie itd. a później „szacunek za walkę”. Chuja ma to wspólnego z szacunkiem, ale hajs się zgadza i zawodowcy też idą w tę stronę, to co ja będę się wpierdalał. Lubicie? Oglądajcie. Nie? To pierdolcie to i tyle.

Zobacz także:

Marcin Najman o szansach pięściarzy z zawodnikami MMA! Znów mocne słowa w kierunku… Adamka!

Marcin Najman postanowił wypowiedzieć się o pięściarzach, którzy próbują swoich sił w mieszanych sztukach walki. Trzeba przyznać, że osób ze świata boksu jest coraz więcej w MMA. Najman jest przekonany, że pięściarze są na straconej pozycji nawet z przeciętnymi zawodnikami MMA.

High League: Lil Masti gotowa na rewanż z Brodnicką! Jest jeden warunek! [WIDEO]

Ewa Brodnicka tuż po pojedynku zdradziła, że zmagała się z kontuzją. To nie koniec, bo była mistrzyni świata w boksie liczy na rewanż. Aniela Bogusz jest otwarta, lecz stawia jeden warunek!

Walka Najman-Murański coraz bliżej? Pojawiła się nowa propozycja!

O tym pojedynku mówi się już bardzo długo! Niewykluczone, że jest on coraz bliższy finalizacji. Mowa o zestawieniu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, gdzie jest prawdziwy konflikt. ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube czeka na opinie kibiców i odpowiedź czy chcą, aby doszło do takiego zestawienia.