MMA PLBrodnickaMarcin Najman o szansach pięściarzy z zawodnikami MMA! Znów mocne słowa w kierunku… Adamka!

Marcin Najman o szansach pięściarzy z zawodnikami MMA! Znów mocne słowa w kierunku… Adamka!

Marcin Najman postanowił wypowiedzieć się o pięściarzach, którzy próbują swoich sił w mieszanych sztukach walki. Trzeba przyznać, że osób ze świata boksu jest coraz więcej w MMA. Najman jest przekonany, że pięściarze są na straconej pozycji nawet z przeciętnymi zawodnikami MMA.

Najman

Przykładem była walka na pierwszej edycji High League. Ewa Brodnicka była mistrzyni świata w boksie skrzyżowała rękawice z Anielą Bogusz. Wielu kibiców było zaskoczonych wynikiem. Popularna ”Lil Masti” w trzeciej odsłonie znalazła sposób na zakończenie walki przed czasem.

Marcin Najman znów mocno o Tomaszu Adamku!

Marcin Najman na swoim kanale YouTube wypowiedział się o pięściarzach, którzy próbują swoich sił w MMA. ”El Testosteron” wspomniał również o Tomaszu Adamku.

Pamiętacie jak w kilku wywiadach jeszcze przed walką Brodnickiej z Lil Masti w dniu gali, a nawet w czasie gali. Pytany o potencjalne rozstrzygnięcie mówiłem, że jeżeli tylko Lil Masti obali Brodnicką to tą walkę wygra i to z łatwością. Niestety tak to jest, że każdy bokser nawet najlepszy przechodzący do MMA, mający przekonanie o swojej świetności w boksie myśli, że poradzi sobie w MMA niemal za każdym razem jest w wielkim błędzie. A przypominacie sobie jak ponad rok temu Tomasz Adamek wyzwał mnie do walki? Oczywiście tam również chodziło o formułę MMA i stawiał milion złotych na to, że znokautuje mnie do piątej sekundy. Pamiętacie? Pamiętacie jak zrobił z gęby trampa i ostatecznie tej walki nie wziął, chociaż on ją inicjował. W tym przypadku pewnie przemówił głos rozsądku Zygiego Rozalskiego, który wziął go na bok i powiedział mu ”Ty baranie skończony, przecież ten Najman Cię obali, napi*rdoli Ci tych młotków na ziemi i tego potrzebujesz na zakończenie kariery?”. Dobrze, że Zygi mu to wytłumaczył, bo tak by się to skończyło. Bokserzy nie trenujący MMA nie mają najmniejszych szans w MMA nawet z bardzo przeciętnymi zawodnikami. Takich sytuacji można mnożyć. Najman wychodzący do Pudziana i przekonany, że zrobi prawy zakrok i prawym krzyżowym znokautuje Pudziana.            .  

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Khalidov pojawił się na High League: Myślałem, że Ci ludzie nie będą nic potrafić! Wy też?

W ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza gala organizacji High League. Jednym z gości na trybunach był mistrz wagi średniej KSW – Mamed Khalidov. „Ty, czuję się dinozaurem” – mówił podczas wydarzenia 41-latek.

Bonus BGC zdradził, że poważnie choruje od czasu “Lufa-Pytanie”: Lekarze byli w szoku, że przeżyłem! Zaskoczeni?

Człowiek, od którego zaczęła się w Polsce moda na freak fighty – Bonus BGC zdradził, że poważnie choruje od czasu wywiadu, po którym usłyszała o nim cała rozrywkowa część Polski! Piotr Witczak w osobistym wpisie opublikowanym na facebooku przyznał, że cierpi na poważną chorobę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis