MMA PLNajnowszeBrodnickaHigh League: Lil Masti gotowa na rewanż z Brodnicką! Jest jeden warunek! [WIDEO]

High League: Lil Masti gotowa na rewanż z Brodnicką! Jest jeden warunek! [WIDEO]

Ewa Brodnicka tuż po pojedynku zdradziła, że zmagała się z kontuzją. To nie koniec, bo była mistrzyni świata w boksie liczy na rewanż. Aniela Bogusz jest otwarta, lecz stawia jeden warunek!

Masti

Zobaczcie co powiedziała Brodnicka po walce.

Nie chciałam zawieść nikogo, ani organizatorów ani kibiców, ale nie chcę się też tłumaczyć, natomiast chciałabym bardzo rewanżu, chciałabym mieć więcej czasu, żeby doszlifować parter i chciałabym wejść do klatki bez żadnej kontuzji. Wszystko dlatego, że trzy tygodnie temu miałam złamany kłykieć w kolanie. Wyszłam do tej walki, bo jestem sportowcem, ale tak jak wspominałam – nie tłumaczę się – ale chciałabym wyjść do walki w pełni zdrowa.

Cały wywiad zobaczycie poniżej:

Lil Masti: Trzeba wziąć na klatę przegraną!

Aniela Bogusz za pomocą insta stories wypowiedziała się o potencjalnym rewanżu z Ewą Brodnicką. ”Lil Masti” ma jeden warunek. Wydaje się, że będzie ciężko, aby pięściarka go spełniła.

Trzeba wziąć na klatę przegraną. A jeśli chodzi o rewanż. Ewka najpierw pije siki, a dopiero wtedy rozmawiamy o rewanżu. Nie wypije sików nie będzie rewanżu. Tyle w temacie.

Lil Masti gotowa na rewanż

Posted by Freak Fight on Wednesday, September 1, 2021

Zobacz także:

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim! Co wy na to?

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

MMA VIP: ”Szczena” wściekły na Jarka Mergnera! Dojdzie do walki?

Takie starcie wzbudzi duże zainteresowanie, a w mediach społecznościowych robi się gorąco. Ryszard Dąbrowski na facebooku rzucił mocne słowa w kierunku Jarosława Mergnera. Przypomnijmy, że obaj znani są z programu ”Chłopaki do wzięcia” transmitowanego na kanałach Polsatu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis