MMA PLMarcin NajmanWalka Najman-Murański coraz bliżej? Pojawiła się nowa propozycja!

Walka Najman-Murański coraz bliżej? Pojawiła się nowa propozycja!

O tym pojedynku mówi się już bardzo długo! Niewykluczone, że jest on coraz bliższy finalizacji. Mowa o zestawieniu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, gdzie jest prawdziwy konflikt. ”El Testosteron” na swoim kanale YouTube czeka na opinie kibiców i odpowiedź czy chcą, aby doszło do takiego zestawienia.

42-latek swój ostatni pożegnalny pojedynek stoczył trzynastego lutego. Była to walka wieczoru MMA VIP 1. Najman dość niespodziewanie przegrał przed czasem z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Będzie hitowa walka?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube poinformował, że pojawiła się nowa propozycja. Wszystko na to wskazuje, że jest ona na tyle dobra, aby ”El Testosteron” ponownie wszedł do klatki. Byłoby to wyczekiwane starcie z Jackiem Murańskim.

Moi drodzy ja naprawdę bardzo się waham wracać czy nie wracać. Tam czytam różne spekulacje. Tych propozycji przychodzi faktycznie dosyć dużo, ale jedna zaczyna wyglądać całkiem realnie, więc powiedzcie mi, bo chciałbym was się doradzić – chcecie tej walki Najman vs Murański? Walimy frojdasa w łeb? (śmiech) Dziada jednego! Także, jeżeli uważacie, że to jest dobry pomysł, aby ten pojedynek się odbył to wyraźcie to w swoich komentarzach, bo chciałbym bardzo poznać waszą opinię. Ja cały czas się waham natomiast pytam, bo zaczyna to przybierać pewnego rodzaju kształtów. Czekam na wasze opinie.  

Całe wideo poniżej:

Przypomnijmy, że do już pierwszej konfrontacji z ”Muranem” doszło na naszym portalu. Nie brakowało mocnych słów – sami zobaczcie

Zobacz także:

Khalidov pojawił się na High League: Myślałem, że Ci ludzie nie będą nic potrafić! Wy też?

W ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza gala organizacji High League. Jednym z gości na trybunach był mistrz wagi średniej KSW – Mamed Khalidov. „Ty, czuję się dinozaurem” – mówił podczas wydarzenia 41-latek.

Bonus BGC zdradził, że poważnie choruje od czasu “Lufa-Pytanie”: Lekarze byli w szoku, że przeżyłem! Zaskoczeni?

Człowiek, od którego zaczęła się w Polsce moda na freak fighty – Bonus BGC zdradził, że poważnie choruje od czasu wywiadu, po którym usłyszała o nim cała rozrywkowa część Polski! Piotr Witczak w osobistym wpisie opublikowanym na facebooku przyznał, że cierpi na poważną chorobę.