MMA PLBez kategoriiPolski Ken o walce z kobietą na MMA VIP 3: Uważam, że mamy równe szanse!

Polski Ken o walce z kobietą na MMA VIP 3: Uważam, że mamy równe szanse!

Michał Przybyłowicz już dwudziestego dziewiątego października zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Polski Ken” wystąpi na MMA VIP 3, gdzie zmierzy się z kobietą. Przybyłowicz zapewnia, że nie ma z tym problemu, ponieważ jego zdaniem szanse są wyrównane.

Ken

Michał Przybyłowicz budzi duże kontrowersje, ale jakie dopiero wzbudzi jego walka w klatce! ”Polskiego Kena” możecie znać choćby z programu ”Dżentelmeni i wieśniacy” transmitowanego w TTV. Przybyłowicz na samym instagramie ma 111 tysięcy obserwujących.

Polski Ken o walce z kobietą: Ja trenuje od niedawna, nigdy nie byłem silny!

Michał Przybyłowicz na najbliższej trzeciej edycji MMA VIP zmierzy się z Wiktorią Domżalską. Trzeba przyznać, że jest to kontrowersyjne zestawienie. ”Polski Ken” w rozmowie z realnews.pl zapewniał, że szanse są wyrównane – mimo że jest mężczyzną.  

Od jakiegoś czasu chodziły takie plotki, że zawalczę z dziewczyną, więc byłem na to przygotowany. Nie sądziłem, że będzie to akurat Wiktoria no, bo poznałem ją dzisiaj. Wcześniej myślałem, że będzie to ktoś inny, ale okazało się, że gdzieś te plany się posypały. Nie mam problemu, żeby zawalczyć z kobietą. Uważam, że mamy równe szanse, ponieważ ja trenuje od niedawna. Nigdy nie byłem silny.

Zobacz także:

MMA VIP: To się dzieje! Misiek z Nadarzyna potwierdza walkę z Żuromem! Co wy na to?

Mirosław Dąbrowski oficjalnie zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Do debiutu ”Miśka z Nadarzyna” miałoby dojść na czwartej edycji MMA VIP, która planowana jest na początek 2022 roku. Przeciwnikiem Mirosława będzie Andrzej Żuromski.

MMA VIP 3: Oficjalnie Marcin Najman wraca z emerytury! Zaskakujący przeciwnik ”El Testosterona”! Zaskoczeni?

Marcin Najman dalej zaskakuje! ”El Testosteron” oficjalnie wraca do klatki. Do najbliższego starcia dojdzie pod koniec października na trzeciej edycji MMA VIP. Trzeba przyznać, że jest to dość zaskakujący i kontrowersyjny przeciwnik. Najman będzie zdecydowanym faworytem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis