MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 3: Oficjalnie Marcin Najman wraca z emerytury! Zaskakujący przeciwnik ”El Testosterona”!

MMA VIP 3: Oficjalnie Marcin Najman wraca z emerytury! Zaskakujący przeciwnik ”El Testosterona”!

Marcin Najman dalej zaskakuje! ”El Testosteron” oficjalnie wraca do klatki. Do najbliższego starcia dojdzie pod koniec października na trzeciej edycji MMA VIP. Trzeba przyznać, że jest to dość zaskakujący i kontrowersyjny przeciwnik. Najman będzie zdecydowanym faworytem.

42-latek swój ostatni pożegnalny pojedynek stoczył trzynastego lutego. Była to walka wieczoru MMA VIP 1. Najman dość niespodziewanie przegrał przed czasem z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Szczena chciał Pudziana, a dostanie Najmana!

Ryszard Dąbrowski jeszcze nie tak dawno wspominał, że chętnie w przyszłości zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. ”Szczena” bierze na poważnie swoją przygodę z MMA i chce szybko dużych wyzwań.

Były uczestnik ”Chłopaków do wzięcia” został wysłuchany (wyzwanie) i już w drugim zawodowym starciu zmierzy się z jednym z właścicieli organizacji – Marcinem Najmanem.

Ryszard Dąbrowski zaskoczył wszystkich podczas drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. ”Szczena” już w pierwszej odsłonie zastopował również debiutującego Alana ”Psychotropa” Gruchałe. Początek należał do przeciwnika. Warto zaznaczyć, że Gruchała przystępował do tej walki z poważną kontuzją. Mimo wszystko ”Psychotrop” postanowił zaryzykować.

Zobacz także:

KSW: Pasha w organizacji? Kawulski zaprasza na kawę!

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski w MMA – to temat, który od dłuższego czasu budzi emocje w wielu kibicach Freak-Fightów. Czy jednak legenda e-sportu miałaby zadebiutować w mieszanych sztukach walki jako sportowiec aniżeli freak, a zamiast FAME miałoby to miejsce na gali KSW?

MMA VIP: Żuromski dostał propozycję walki z Miśkiem z Nadarzyna! Tak twierdzi ”Żurom”! Co wy na to?

Andrzej Żuromski już niebawem wraca do klatki! ”Żurom” w mediach społecznościowych zdradził, że dostał trzy propozycje, ale dwie bierze mocno na poważnie. Andrzej wspomniał o potencjalnej walce z Tomaszem Chicem i ”Miśkiem z Nadarzyna”.