MMA PLMMA-VIPMMA VIP: To się dzieje! Misiek z Nadarzyna potwierdza walkę z Żuromem!

MMA VIP: To się dzieje! Misiek z Nadarzyna potwierdza walkę z Żuromem!

Mirosław Dąbrowski oficjalnie zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Do debiutu ”Miśka z Nadarzyna” miałoby dojść na czwartej edycji MMA VIP, która planowana jest na początek 2022 roku. Przeciwnikiem Mirosława będzie Andrzej Żuromski.

Misiek

”Misiek z Nadarzyna” był obecny podczas ostatniej gali MMA VIP 2 w Częstochowie. Dąbrowski w rozmowie z naszym portalem w mocnych słowach skomentował debiut ”Żuroma”.

Nie wiem o jaką walkę chcesz zapytać. Może o ostatnią Żuroma… No wstyd mi. Myślałem, że Żurom mimo 40-kilogramów więcej wagi… To jest moje. Przegrał z tym Antykonfidentem. Nie wiem kim jest Antykonfident, ale wstyd jak ch*j. No ja pi**dole ludzie, jak można dać się pobić jakiemuś chłopkowi. Jeżeli ktoś widział jak on wygląda. To tak jakby do mnie podszedł chłopaczek 60-kilo i mnie pobił, nie ma takiej opcji.  

Misiek z Nadarzyna potwierdza walkę z Żuromem!

Mirosław Dąbrowski jest gotowy! Na czwartej edycji MMA VIP ma dojść do jego starcia z Andrzejem Żuromskim. Powstało zamieszanie, bo przecież chwilę wcześniej ogłoszono walkę Andrzeja z Tomaszem Chicem. Teraz organizacja zdecyduje jaki pojedynek odbędzie się w pierwszej kolejności.

Doszło też do face to face:

Zobacz także:

KSW: Pasha w organizacji? Kawulski zaprasza na kawę!

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski w MMA – to temat, który od dłuższego czasu budzi emocje w wielu kibicach Freak-Fightów. Czy jednak legenda e-sportu miałaby zadebiutować w mieszanych sztukach walki jako sportowiec aniżeli freak, a zamiast FAME miałoby to miejsce na gali KSW?

MMA VIP: Żuromski dostał propozycję walki z Miśkiem z Nadarzyna! Tak twierdzi ”Żurom”! Co wy na to?

Andrzej Żuromski już niebawem wraca do klatki! ”Żurom” w mediach społecznościowych zdradził, że dostał trzy propozycje, ale dwie bierze mocno na poważnie. Andrzej wspomniał o potencjalnej walce z Tomaszem Chicem i ”Miśkiem z Nadarzyna”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis