MMA PLKSWPolscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze. Będą to Dawid Kownacki, Sławomir Peszko, Kamil Piątkowski oraz Bartosz Kapustka.

Roberto Soldić, Bartosz Kapustka i Adam Kostka
Foto: Roberto Soldić, Bartosz Kapustka i Adam Kostka

Miasto Duesseldorf połączyło mieszkającego i trenującego tam na co dzień “Robocopa” i grającego w miejscowej Fortunie Dawida Kownackiego. Często na Insta Stories jednego bądź drugiego można było zauważyć wspólne zdjęcia czy nawet treningi na macie UFD Gymu. Kownacki był już gościem na jednej z gal KSW, kiedy to Soldić mierzył się z Patrikiem Kinclem. Chorwat wówczas pokonał Czecha przed czasem, zachowując swój pas KSW.

W ciągłym kontakcie z teamem Soldicia jest również Bartosz Kapustka. Piłkarz Legii Warszawa kilkakrotnie spotykał się już ze swoim walczącym w KSW znajomym. Teraz będzie miał okazję zobaczyć “Robocopa” na żywo w akcji.

Dzięki uprzejmości Adama Kostki z firmy “Kostka Transporte” na gali pojawi się również znany polskim kibicom Sławomir Peszko, który teraz kontynuuje piłkarską karierę w klubie Wieczysta Kraków oraz młody talent polskiego futbolu Kamil Piątkowski, czyli zawodnik reprezentujący barwy austriackiego Red Bull Salzburg. Co ciekawe, prywatny trener “Piony” od przygotowania motorycznego jest również trenerem… Tomasza Sarary.

Skontaktowaliśmy się z Adamem Kostką, aby opowiedział nam o kulisach poznania piłkarzy i zwerbowania ich na najbliższą galę KSW 65.

Jako team UFD razem z Ivanem i Tomim Diakoviciem często bywamy w Polsce. Mamy swoich zawodników, którzy walczą w największej organizacji w Europie, czyli KSW. Wiemy, że MMA jest w Polsce bardzo rozwinięte i popularne. Widać, że dyscyplina ma wielu fanów, w skład których wchodzi również wiele gwiazd. Wiadomo, że Polacy kibicują przeważnie swoim rodakom. Zdarzają się jednak wyjątki. Roberto Soldić zdobywa coraz większe uznanie u polskich kibiców. Poprzez cztery lata zdołaliśmy poznać i zaprzyjaźnić się z wieloma gwiazdami, jak np. Marcin Gortat, Mariusz Pudzianowski, żużlowiec Kacper Gomólski, a także z reprezentantami Polski w piłce nożnej, którymi są Bartosz Kapustka, Dawid Kownacki, Sławomir Peszko i Kamil Piątkowski. Bardzo nas cieszy, że wspierają nasze grono. Zostali oni przez nas zaproszeni na galę, pojawią się w Gliwicach na KSW 65 i będą kibicować. Wiemy, że oni również cieszą się z faktu, że mogą pojawić się na wydarzeniu.

KSW 65 odbędzie się 18 grudnia w Gliwicach. W starciu wieczoru Mamed Khalidov podejmie Roberto Soldicia. Ostatnia pula biletów w sprzedaży na eBilet.pl. Wszystkie gale KSW od teraz można oglądać w Polsce jedynie na Viaplay.

Zobacz także:

Będziecie zaskoczeni?! Jeden z zawodników komentuje decyzje Oknińskiego!

Jeden z zawodników w mediach społecznościowych postanowił skomentować decyzje Mirosława Oknińskiego. Uznany trener zapowiedział koniec współpracy z braćmi Oleksiejczuk, Robertem Bryczkiem oraz Bartoszem Szewczykiem.

FAME MMA na Stadionie Narodowym? Nowy nabytek się wygadał!

To byłoby coś wyjątkowego! Freakowa organizacja FAME MMA w bardzo szybkim tempie odnotowała sukces i zyskała dużą rzeszę kibiców. Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiego eventu na Stadionie Narodowym!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis