Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLOknińskiBędziecie zaskoczeni?! Jeden z zawodników komentuje decyzje Oknińskiego!

Będziecie zaskoczeni?! Jeden z zawodników komentuje decyzje Oknińskiego!

Jeden z zawodników w mediach społecznościowych postanowił skomentować decyzje Mirosława Oknińskiego. Uznany trener zapowiedział koniec współpracy z braćmi Oleksiejczuk, Robertem Bryczkiem oraz Bartoszem Szewczykiem.

Bryczek

31-latek nie będzie dobrze wspominał ostatniego okresu choć jeszcze nie tak dawno był bliski walki o pas u naszych sąsiadów. Bryczek w tym roku stoczył dwie walki. W maju został znokautowany w starciu z Kaikiem Brito, a w listopadzie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z zawodnikiem publiczności – Zdenkiem Polivką.

Robert Bryczek komentuje decyzje trenera!

Robert Bryczek (12-5) jako pierwszy zawodnik postanowił krótko w mediach społecznościowych skomentować decyzje trenera. Jak się okazuje Bryczek wie o tej sytuacji tyle – co wszyscy.

Wiem tyle co Wy.

Wiem tyle co Wy.

Posted by Robert Bryczek on Tuesday, November 30, 2021

Zobacz także:

Kasjusz Życiński o propozycji z KSW: Mi się wydaje, że ich nie stać na ”Don Kasjo” króla! Co wy na to?

Kasjusz Życiński dostanie propozycję z organizacji KSW? Maciej Kawulski i Martin Lewandowski nie tak dawno wypowiedzieli się o zawodniku FAME MMA.

Dominik Zadora tłumaczy porażkę na FEN 37. Rozstanie z żoną, opieka nad córeczką i wielki ptak rozwalający nowe auto! Widzieliście?

Dominik Zadora to jeden z najlepszych kickboxerów w Polsce, który na minionej gali FEN 37 stracił pas mistrzowski Fight Exclusive Night w rewanżowym pojedynku z Anatolym Hunanyanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis