Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAFAME MMA na Stadionie Narodowym? Nowy nabytek się wygadał!

FAME MMA na Stadionie Narodowym? Nowy nabytek się wygadał!

To byłoby coś wyjątkowego! Freakowa organizacja FAME MMA w bardzo szybkim tempie odnotowała sukces i zyskała dużą rzeszę kibiców. Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiego eventu na Stadionie Narodowym!

FAME

Nie ma co się dziwić patrząc jak FAME MMA wypełniło po brzegi Ergo Arenę w Trójmieście czy Arenę Gliwice. Pierwszy event w 2022 roku ma odbyć się w marcu. Już w tym momencie możemy spodziewać się dużych fajerwerków. Niewykluczone, że w tym terminie do klatki wróci rodzina Murańskich.

Gala na Stadionie Narodowym?

Daniel Majewski podczas ostatniej 12-edycji został ogłoszony jako nowy nabytek organizacji FAME MMA. Na Daniela spadła duża krytyka po zajściu z Sylwestrem Wardęgą.

Majewski w rozmowie z 6PAK zdradził, że organizacja planuje galę na Stadionie Narodowym. W kontekście Daniela mówiło się o potencjalnym starciu z Parisem Platynovem.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Duży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć! Widzieliście?

Jak widać trzecia edycja The War wzbudziła duże zainteresowanie nie w tylko w naszym kraju. O grupowym pojedynku pięciu na pięciu napisał również jeden z największych portali MMA na świecie.

Tańcula zaskoczył wypowiedzią! Jeśli ma walczyć z Murańskimi to z dwoma naraz! Zaskoczeni?

Arkadiusz Tańcula skusi się na następny pojedynek z Mateuszem bądź Jackiem Murańskim? Tego nie możemy wykluczyć. ”Aroy” podczas ostatniego lajva zaskoczył swoją wypowiedzią. Tańcula jest chętny na starcie dwóch na jednego, bo jak zapewnia jeden z Murańskich nie zadaje nawet ciosów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis