MMA PLFAME MMAFAME MMA na Stadionie Narodowym? Nowy nabytek się wygadał!

FAME MMA na Stadionie Narodowym? Nowy nabytek się wygadał!

To byłoby coś wyjątkowego! Freakowa organizacja FAME MMA w bardzo szybkim tempie odnotowała sukces i zyskała dużą rzeszę kibiców. Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiego eventu na Stadionie Narodowym!

FAME

Nie ma co się dziwić patrząc jak FAME MMA wypełniło po brzegi Ergo Arenę w Trójmieście czy Arenę Gliwice. Pierwszy event w 2022 roku ma odbyć się w marcu. Już w tym momencie możemy spodziewać się dużych fajerwerków. Niewykluczone, że w tym terminie do klatki wróci rodzina Murańskich.

Gala na Stadionie Narodowym?

Daniel Majewski podczas ostatniej 12-edycji został ogłoszony jako nowy nabytek organizacji FAME MMA. Na Daniela spadła duża krytyka po zajściu z Sylwestrem Wardęgą.

Majewski w rozmowie z 6PAK zdradził, że organizacja planuje galę na Stadionie Narodowym. W kontekście Daniela mówiło się o potencjalnym starciu z Parisem Platynovem.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Duży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć! Widzieliście?

Jak widać trzecia edycja The War wzbudziła duże zainteresowanie nie w tylko w naszym kraju. O grupowym pojedynku pięciu na pięciu napisał również jeden z największych portali MMA na świecie.

Tańcula zaskoczył wypowiedzią! Jeśli ma walczyć z Murańskimi to z dwoma naraz! Zaskoczeni?

Arkadiusz Tańcula skusi się na następny pojedynek z Mateuszem bądź Jackiem Murańskim? Tego nie możemy wykluczyć. ”Aroy” podczas ostatniego lajva zaskoczył swoją wypowiedzią. Tańcula jest chętny na starcie dwóch na jednego, bo jak zapewnia jeden z Murańskich nie zadaje nawet ciosów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis