Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAPiotr Pająk chce walki o pas FAME MMA! Kolejne przesłanie w kierunku Wiewióra i organizacji!

Piotr Pająk chce walki o pas FAME MMA! Kolejne przesłanie w kierunku Wiewióra i organizacji!

Piotr Pająk w mediach społecznościowych ponownie wypowiedział się o potencjalnej walce o pas FAME MMA. Popularny podróżnik chciałby zmierzyć się z Maksymilianem Wiewiórką, który jest po pierwszej udanej obronie tytułu.

Pająk

Maksymilian podczas ostatniej 14-edycji zmierzył się z Krystianem Wilczakiem. ”Krycha UFC” nie zawiesił wysoko poprzeczki. ”Wiewiór” bez problemów zdobywał kolejne obalenia i kontrolował rywala z góry. W końcówce pojawił się kryzys kondycyjny, ale Wilczak nie wykorzystał okazji. Wiewiórka wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Kolejnym pretendentem do pasa może być Dawid Malczyński, który również wystąpił w Tauron Arenie. Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego już w pierwszej rundzie zdemolował Mariusza ”Hejtera” Słońskiego. Malczyński tym samym odnotował drugie zwycięstwo z rzędu. Przypomnijmy, że Dawid w przeszłości posiadał pas freakowej organizacji, ale stracił go w starciu z Adrianem ”Polakiem” Polańskim.

Piotr Pająk nawołuje!

Piotr Pająk zgłasza gotowość do walki o pas FAME MMA. Youtuber ”Podróże Wojownika” ponownie nawołuje Maksymiliana Wiewiórkę i organizację do takiego zestawienia.

FAME MMA zróbmy to. Z szacunkiem do umiejętności Wiewióra wiem, że nikt mu w tej kategorii nie da rady, dlatego walka ze mną miała by sens! Z tym, że on woli zawodników, których łatwo obali, kontrola, całą walkę i wygrana. Ze mną już by tak łatwo nie miał, bo też coś niecoś potrafię w parterze.

Czy Maksymilian zareaguje na wyzwanie Pająka?

Piotr w organizacji FAME MMA stoczył dwa pojedynki z Alanem Kwiecińskim. Rewanż odbył się w formule MMA, gdzie Pająk w drugiej rundzie poddał przeciwnika gilotyną.

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje dołączenie Wrzoska do PRIME SHOW MMA: Będę miał kogo zlać ponownie! Co wy na to?

To było spore zaskoczenie! Wczoraj ogłoszono nowym nabytek organizacji PRIME SHOW MMA. Został nim doświadczony Marcin Wrzosek. Jest to kolejny były przeciwnik Kasjusza Życińskiego, który dołączył do nowej freakowej federacji. ”Polish Zombie” wystąpi już dziewiątego lipca na drugiej edycji w Gdyni. Niebawem poznamy jego przeciwnika.

Doszło do kolejnej kontrowersyjnej freakowej walki! Zakończyła się w żenujący sposób! Widzieliście?

To nie koniec! Organizacja Epic Fighting Championship ma za sobą kolejną freakową galę. W Rosji dochodzi do coraz, to bardziej szalonych freak fightów. Tak też było na ostatnim evencie, gdzie zobaczyliśmy starcie dwóch na jednego. Jeszcze tyle kilogramów w klatce nie było…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis