MMA PLFreak FightDoszło do kolejnej kontrowersyjnej freakowej walki! Zakończyła się w żenujący sposób

Doszło do kolejnej kontrowersyjnej freakowej walki! Zakończyła się w żenujący sposób

To nie koniec! Organizacja Epic Fighting Championship ma za sobą kolejną freakową galę. W Rosji dochodzi do coraz, to bardziej szalonych freak fightów. Tak też było na ostatnim evencie, gdzie zobaczyliśmy starcie dwóch na jednego. Jeszcze tyle kilogramów w klatce nie było…

freak

Freak fighty budzą ogromne zainteresowanie nie tylko w naszym kraju. Jeszcze nie tak dawno chociażby w Brazylii zobaczyliśmy zestawienie burmistrza z byłym radnym w formule MMA. Dwóch brazylijskich polityków postanowiło rozstrzygnąć swoje spory w klatce. Zainteresowanie takim zestawieniem było widoczne na hali, gdzie dochodziło do wielkich okrzyków i wsparcia w stronę jednego z freakowych zawodników.

Sami zobaczcie:

Kolejne absurdy!

Jesteśmy po kolejnej gali Epic Fighting Championship, gdzie doszło do szalonego zestawienia – dwóch na jednego. Choć tutaj umiejętności u jednego z uczestników były widoczne.

Warto zaznaczyć, że był to pojedynek, gdzie w klatce zobaczyliśmy największą ilość kilogramów.

Tak to wyglądało:

Zobacz także:

Widz obrzydliwie obraził Artura Szpilkę na wizji! Narzeczona od razu zareagowała! Widzieliście?

W środę, 18 maja, na kanale High League odbył się odcinek “Rundek”, gdzie naprzeciw siebie stanęły Ewa Brodnicka i Kamila Wybrańczyk. W trzeciej części programu zawsze przewidziane są telefony, tym razem zadzwonił widz, który w obrzydliwy sposób obraził Artura Szpilkę, czyli narzeczonego “Kamiszki”.

Wasilewski ostro o zachowaniu freaków: Pajace krzyczą, kto jest większym konfidentem! Co wy na to?

Andrzej Wasilewski w rozmowie z portalem ringpolska.pl postanowił w mocnych słowach odnieść się do zachowania freakowych zawodników. Doświadczony promotor boksu uważa, że jest to żałosne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis