MMA PLDon KasjoPierwsze słowa wkurzonego Don Kasjo po awanturze z Najmanem na FAME MMA 8! [WIDEO]

Pierwsze słowa wkurzonego Don Kasjo po awanturze z Najmanem na FAME MMA 8! [WIDEO]

Kasjusz Życiński w sobotę odnotował czwartą wygraną w organizacji FAME MMA. Podczas ósmej edycji w Łodzi doszło do starcia z Marcinem Najmanem. Popularny ”Don Kasjo” wygrał przez dyskwalifikację.

Marcin Najman już na samym początku szukał mocnego ciosu, ale wydawało się, że nie zrobiło to żadnego wrażenia na przeciwniku. Kasjusz coraz częściej dochodzić do głosu, a wtedy Najman obalił i wyprowadził ciosy w parterze – co oczywiście było zabronione, bo walka została zakontraktowana w formule bokserskiej.

Marcin Najman został ukarany (odjęty punkt). Sędzia Szymon Bońkowski wznowił walkę. Najman wyprowadził niskie kopnięcie i mamy dyskwalifikacje. Po walce doszło do dużej awantury.

Don Kasjo o zachowaniu Najmana: Słyszałem, że pytał sędziego głównego..

Kasjusz Życiński jest przekonany, że Marcin Najman zrobił to specjalnie! Uczestnik Ekipy z Warszawy zdradził, że słyszał jak ”El Testosteron” pyta sędziego – co się stanie jak obali podczas pojedynku. Jaka będzie odpowiedź częstochowianina?

Słyszałem, że pytał sędziego głównego co będzie jak mnie obali. No, więc pytał już o takie chamskie zagrywki sędziego głównego. Z premedytacją to zrobił.. No jak człowiek boksujący 20 kilka lat i teraz nagle nawyk, że po nogi idzie, albo kopie. No gdzie k*rwa nawyk taki! Zresztą trzy miesiące trenował tylko boks. Takie głupie tłumaczenie, ale mam nadzieje, że ludzie w końcu pójdą po rozum do głowy i poznają co ten śmieć przez te dwadzieścia lat opowiadał w internetach/mediach.           

Zobacz także:

FAME MMA ukarze Marcina Najmana! Kara będzie duża?

To już pewne organizacja FAME MMA ukarze Marcina Najmana. Chodzi oczywiście o walkę, do której doszło w sobotę

Najman odpowiada na słowa Bońka i Borka! Takiej odpowiedzi się spodziewaliście?

Po sobotniej walce spadła ogromna krytyka w kierunku Marcina Najmana. Częstochowianin postanowił odpowiedzieć na słowa Zbigniewa Bońka i Mateusza Borka