MMA PLNajnowszeONE ChampionshipPierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Roberto Soldic zabrał głos po porażce

Soldic w jednej z najważniejszych walk całej imprezy mierzył się ze Szwedem – Zebaztianem Kadestamem. Walka ta zakończyła się w najgorszy dla Chorwata sposób – brutalnym nokautem w drugiej rundzie.

Roberto Soldic zabrał głos po porażce!

Chorwat, który był gwiazdą w naszym kraju za sprawą efektownych zwycięstw odnoszonych w klatce polskiego giganta -Federacji KSW opublikował krótki wpis podsumowujący swoje ostatnie niepowodzenie.

Na Instagramie Soldic napisał:

“Ciągle mam ten sam cel. Niech Bóg błogosławi!”

Celem Roberto Soldica bez wątpienia jest zdobycie pasa mistrzowskiego wagi średniej azjatyckiej organizacji. Czy Waszym zdaniem mimo wczorajszej porażki, Soldic zdoła dojść do walki mistrzowskiej u nowego pracodawcy?

Zobacz także:

Andrzej Grzebyk przed walką wieczoru KSW 82: Zgotuję mu piekło

13 maja – to data nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 82. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy byłego podwójnego mistrza FEN, a jego rywalem będzie brutalny i zaprawiony w bojach przeciwnik. Andrzej Grzebyk przed walką z Brianem Hooiem nastawia się na widowiskową potyczkę.

Strzelanina w domu Jorge Masvidala! Jedna osoba ranna!

Bardzo niepokojące wiadomości dotarły do nas ze Stanów Zjednoczonych, a dokładnie z Miami. W domu Jorge Masvidala miała miejsce strzelanina! Jest jedna osoba ranna!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis