MMA PLNajnowszeAndrzej GrzebykAndrzej Grzebyk przed walką wieczoru KSW 82: Zgotuję mu piekło

Andrzej Grzebyk przed walką wieczoru KSW 82: Zgotuję mu piekło

13 maja – to data nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 82. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy byłego podwójnego mistrza FEN, a jego rywalem będzie brutalny i zaprawiony w bojach przeciwnik. Andrzej Grzebyk przed walką z Brianem Hooiem nastawia się na widowiskową potyczkę.

Andrzej Grzebyk ksw 82

Mówi się, że to starcie może wyłonić kolejnego pretendenta do walki o pas mistrzowski wagi półśredniej KSW, który dzierży obecnie Adrian Bartosiński.

Czy będzie nim Andrzej Grzebyk czy jednak Brian Hooi? A może ktoś zupełnie inny?

Odpowiedź na to pytanie da przyszłotygodniowa walka. Póki co, kibice mają słowną gwarancję fajerwerków w klatce.

Andrzej Grzebyk przed walką wieczoru KSW 82: Zgotuję mu piekło

“Briana znam nie tylko z KSW. Znam go również z walk na gołe pięści, z hardcorowych starć, które dają wiele krwi i emocji. Biją się tam naprawdę mocni, twardzi goście.

Z Brianem wreszcie będzie wymarzona walka w stójce. Żaden z nas nie pokusi się o walkę w parterze, więc będziemy bić się bardzo mocno i wierzę, że tym razem znowu moja ręka będzie na końcu uniesiona w geście zwycięstwa. Walka Briana ze Szczepaniakiem pokazała, że on ma bardzo wielkie braki. Zgotuję mu piekło. Nie oddam ani centymetra maty. Mam wszelkie argumenty, aby zafundować mu naprawdę ciężkie KO. Z tego słynę, uwielbiam nokautować i tym razem też tak będzie. Myślę, że tą walką skradniemy show.

A Wy na kogo stawiacie w walce Grzebyk vs Hooi?

Zobacz także:

The War 5 PPV: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

The War 5 PPV. Już w najbliższy piątek 5 maja odbędzie się już piąta edycja gali The War. Organizacja Denisa Załęckiego przygotowała ciekawe zestawienia, aby przypadły do gustu kibicom sportów walki. Nie zabraknie turnieju oraz szalonego starcia 3 vs 3.

Popek? Bombardier? “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki: Ta walka ma być WOW

Piotr “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki! Kulturysta, który przebojem wdarł się do świata freaków rozrywając koszulkę przed Marcinem Najmanem, pozostaje nieaktywny od listopada 2021 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis