MMA PLNajnowszeRoberto SoldicRoberto Soldić w KSW bliżej niż dalej!? „Robocop” chętny na rewanż z Khalidovem!

Roberto Soldić w KSW bliżej niż dalej!? „Robocop” chętny na rewanż z Khalidovem!

Roberto Soldić coraz poważniej myśli o powrocie do KSW.

Roberto Soldić w KSW

Jak udało się nam dowiedzieć, ekipa Chorwata nie zamierza kontynuować współpracy z ONE Championship. Obóz Roberto rozważa różne scenariusze, w tym powrót do Polski, gdzie „Robocop” święcił największe triumfy, walcząc pod banderą KSW.

Roberto Soldić, którego głównym sponsorem jest firma Kostka-Transporte, w 2022 roku podpisał lukratywny kontrakt z azjatyckim ONE Championship. To miał być kolejny wielki krok w karierze Chorwata.

Zderzenie z rzeczywistością okazało się jednak brutalne. Półtora roku od złożenia podpisu na umowie – Roberto stoczył w ONE zaledwie dwie walki, z czego jedna została uznana za nieodbytą, natomiast drugą przegrał przez nokaut. I wszystko wskazuje na to, że na tym zakończy się jego przygoda z tą organizacją.

Z zaufanego źródła wiemy, iż „Robocop” ma teraz na oku rewanż z Mamedem Khalidovem, z którym wygrał na KSW 65, zostając tym samym mistrzem dwóch kategorii wagowych.

Rzecz w tym, że Mamed – przynajmniej tak twierdzi nasz informator – nie jest zainteresowany takim starciem. Niewykluczone, że Khalidov ma już inne plany na swoją sportową przyszłość.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Sianos vs. Oli Thompson – walka o pas kategorii ciężkiej na Babilon MMA 46!

Tak czy owak, coś się zaczyna dziać w sprawie Roberto Soldica, co jakiś czas temu potwierdził nawet sam Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW. Reasumując, przyszłość Chorwata jawi się w jasnych barwach. Wielkie rzeczy przed „Robocopem”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis