MMA PLNajnowszeUFCStrzelanina w domu Jorge Masvidala! Jedna osoba ranna!

Strzelanina w domu Jorge Masvidala! Jedna osoba ranna!

Bardzo niepokojące wiadomości dotarły do nas ze Stanów Zjednoczonych, a dokładnie z Miami. W domu Jorge Masvidala miała miejsce strzelanina! Jest jedna osoba ranna!

Strzelanina w domu Jorge Masvidala

Wiadomość tę spisujemy na podstawie informacji przekazanych przez portal MMAjunkie.com. Sprawa o której mowa miała miejsce w czwartek w domu przy SW 118th Avenue w Miami.

Strzelanina w domu Jorge Masvidala! Jedna osoba ranna!

Jak się dowiadujemy z pierwszego oświadczenia w sprawie, na miejsce zdarzenia została wezwana policja. Powodem ich wezwania była strzelanina mająca miejsce w tym domu. Domu, należącym prawnie do Jorge Masvidala, popularnego zawodnika UFC.

Na miejscu okazało się, że dwóch mężczyzn wdarło się w kłótnię. Po chwili wymknęła się ona spod kontroli i jeden z nich wyciągnął broń i postrzelił ofiarę w kończynę górną.

Na miejscu nie stwierdzono obecności Jorge Masvidala, który jest właścicielem nieruchomości, gdzie wydarzył się ten incydent. Amerykańska prasa nie podała zależności prawnych między zawodnikiem UFC, a dwoma mężczyznami, biorącymi udział w sprzeczce zakończonej postrzeleniem jednego z nich.

Zobacz także:

The War 5 PPV: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

The War 5 PPV. Już w najbliższy piątek 5 maja odbędzie się już piąta edycja gali The War. Organizacja Denisa Załęckiego przygotowała ciekawe zestawienia, aby przypadły do gustu kibicom sportów walki. Nie zabraknie turnieju oraz szalonego starcia 3 vs 3.

Popek? Bombardier? “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki: Ta walka ma być WOW

Piotr “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki! Kulturysta, który przebojem wdarł się do świata freaków rozrywając koszulkę przed Marcinem Najmanem, pozostaje nieaktywny od listopada 2021 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis