MMA PLFAME MMAPierwsze słowa Krzysztofa Radzikowskiego po przegranej na FAME MMA 12!

Pierwsze słowa Krzysztofa Radzikowskiego po przegranej na FAME MMA 12!

Mamy pierwsze słowa Krzysztofa Radzikowskiego po debiucie w mieszanych sztukach walki. Były strongman pierwszą walkę stoczył na FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Radzikowski pokazał charakter i do samego końca próbował zaskoczyć bardziej doświadczonego przeciwnika.

Radzikowski

”Radzik” po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Piotrem Piechowiakiem. Warto zaznaczyć, że ”Bestia” odnotował już trzecie zwycięstwo w freakowej organizacji. Teraz już walka o pas wagi królewskiej? Tego nie możemy wykluczyć!

Radzikowski zabiera głos!

Krzysztof Radzikowski zabrał głos po pierwszej walce w MMA. Radzikowski zapewnia, że ”Bestia” jest mega kotem.

I po walce👊👊 chcialbym bardzo mocno podziękować wszystkim kibicom którzy trzymali za mnie kciuki, przyjaciołołom-trenerom ktorzy tego dnia byli ze mna, rodzinie ktora przeżywała wszystko przed tv. Serdeczne podziękowania dla sponsorow 👏👏👏👏 Gratulacje dla zwycięzcy @piotr.piechowiak jestes mega kot. Przygoda trwa dalej tylko najpierw trzeba wygrac z przeziębieniem

Na te słowa szybko odpowiedział Piotr ”Bestia” Piechowiak. Widać wzajemny szacunek.

Dziękuje za walkę, za sportową rywalizację !!! Życzę Krzysiu szczęścia i powodzenia w następnych bojach ,oczywiście trzymam kciuki za Ciebie! Nie poddawaj się i zawsze walcz do końca 🙏

Zobacz także:

Mirosław Okniński ostro o Jacku Murańskim: Udaje Tysona, a jest pi**ą! [WIDEO] Oglądaliście?

Dymy! Mirosław Okniński skomentował sobotni extra fight na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Mowa o wyczekiwanym debiucie Jacka Murańskiego. Uznany trener nie szczędził mocnych słów w kierunku 52-latka.

Michał Materla wróci do KSW? Zaskakujące słowa Macieja Kawulskiego: Musi teraz zapłacić frycowe!

Czy Michał Materla wróci do KSW? Polski gigant wraz z podjęciem współpracy z partnerem biznesowym – Viaplay będzie organizował 12 gal rocznie, które dostępne będą na tej platformie streamingowej. Już 15 stycznia kibice będą mogli obejrzeć galę KSW 66, która odbędzie się w Szczecinie, czyli rodzinnym mieście Materli.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis