MMA PLKawulskiMichał Materla wróci do KSW? Zaskakujące słowa Macieja Kawulskiego: Musi teraz zapłacić frycowe

Michał Materla wróci do KSW? Zaskakujące słowa Macieja Kawulskiego: Musi teraz zapłacić frycowe

Czy Michał Materla wróci do KSW? Polski gigant wraz z podjęciem współpracy z partnerem biznesowym – Viaplay będzie organizował 12 gal rocznie, które dostępne będą na tej platformie streamingowej. Już 15 stycznia kibice będą mogli obejrzeć galę KSW 66, która odbędzie się w Szczecinie, czyli rodzinnym mieście Materli.

Michał Materla wróci do KSW

I właśnie fakt organizacji gali w tym mieście był przyczynkiem do pytania Artura Mazura do właściciela KSW – Macieja Kawulskiego, który w programie Klatka po klatce analizował obecną sytuację Michała Materli.

Michał Materla wróci do KSW? Zaskakujące słowa Macieja Kawulskiego: Musi teraz zapłacić frycowe

A ta nie wygląda kolorowo, bowiem po znokautowaniu przez Roberto Soldica na KSW 56, Materla odszedł z KSW i rozpoczął promowanie nowej organizacji, której był właścicielem – EFM Show. Na imprezie tej organizacji, Materla wygrał jedną walkę, kiedy to pokonał decyzją Moise Rimbona, ale cała gala okazała się finansową porażką i Materla swoje udziały w firmie sprzedał pozostając wolnym zawodnikiem.

Maciej Kawulski przyznał, że złożył “Magicowi” ofertę występu na KSW 66, ale – jak można sobie wydedukować – była ona dużo słabsza finansowo od poprzednich umów organizacji z tym zawodnikiem:

“Sytuacja jest czysta. Michał jest w takim momencie swojej kariery, w którym wszystko co mogliśmy dla siebie zrobić, to zrobiliśmy i nie mamy wobec siebie zobowiązań i bardzo mi zależy na takiej czystej retoryce. Nie, że “przecież ja tyle dla ciebie zrobiłem, a ty tle dla mnie zrobiłeś”, tylko w zasadzie oferty.

Złożyliśmy mu ofertę adekwatną do ostatnich miesięcy jego egzystowania i funkcjonowania w MMA, a to przede wszystkim jego nieudany projekt w postaci organizacji, która nie odniosła żadnego sukcesu, a na 10 rzeczy do zrobienia 10 zrobiła źle, a na dodatek to niezbyt porywające walki w wykonaniu Michała. O tym jako fani możemy sobie szczerze powiedzieć.

Złożyliśmy więc odpowiednią ofertę. Uważam, że fakt, że gala odbędzie się w jego mieście wyzwoli w nim takie poczucie, że powie: ok, muszę zapłacić frycowe za czas, kiedy mnie tutaj nie było, wybrałem swoją drogę, ale nie wyszło mi. Nie zrobię tego dla promotorów, dla Maćka, ale dla fanów i kibiców, którzy przyjdą na mnie na halę.”

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland! Co wy na to?

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis