MMA PLMurańskiMirosław Okniński ostro o Jacku Murańskim: Udaje Tysona, a jest pi**ą! [WIDEO]

Mirosław Okniński ostro o Jacku Murańskim: Udaje Tysona, a jest pi**ą! [WIDEO]

Dymy! Mirosław Okniński skomentował sobotni extra fight na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Mowa o wyczekiwanym debiucie Jacka Murańskiego. Uznany trener nie szczędził mocnych słów w kierunku 52-latka.

Okniński

Przypomnijmy, że w sobotę odbędzie się gala Fight Exclusive Night 37 w Szczecinie. Niewykluczone, że zobaczymy dwóch reprezentantów Akademii Sportów Walki Wilanów bowiem kontuzjowany jest Adam Wieczorek. W jego miejsce może wejść niepokonany dotąd Bartosz Szewczyk.

Mirosław Okniński o walce Murańskiego: Przykro było patrzeć!

Mirosław Okniński w rozmowie z naszym portalem skomentował sobotni extra fight pomiędzy Jackiem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą.

Nic się nie działo, ja po prostu nie chciałem być z Jackiem ”Ratlerkiem” Murańskim, bo to jest gość, który po prostu w MMA nic nie znaczy. I ja z takim gościem nie chcę brać udziału w jakiś takich rzeczach. Przykro było patrzeć jak Murański ugryzł Tańcule. Słabe to było, udaje Tysona a jest pi**ą!  

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland! Co wy na to?

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis