MMA PLFAME MMAPierwsza konferencja przed FAME MMA 8 już od 18:00 na MMA.pl [WIDEO]

Pierwsza konferencja przed FAME MMA 8 już od 18:00 na MMA.pl [WIDEO]

Foto: Facebook/ FAME MMA

Gala Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami. Już 21 listopada odbędzie się kolejne wydarzenie organizowane przez federację. Dzisiaj odbędzie się pierwsza konferencja przed galą.

Emocji na pewno nie zabraknie. Konferencje przed galami Fame MMA są zawsze pełne napięć i starć słownych między zawodnikami. Sądząc po zestawieniach, które zawalczą na najbliższym wydarzeniu, nie inaczej będzie i tym razem.

Transmisja w internecie

Pierwsza konferencja przed listopadową galą rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube Fame MMA. Link do relacji dostępny jest poniżej.

Ze względu na obostrzenia związane z panującą epidemią koronawirusa, konferencja odbędzie się bez udziału mediów.

Kogo zobaczymy na Fame MMA 8?

Karta walk ósmej gali organizowanej przez Fame MMA zapowiada się bardzo ciekawie. W walce wieczoru kibice będą świadkami starcia dwóch debiutantów. Kacper Blonsky skrzyżuje rękawice z Marcinem Dubielem. W pozostałych pojedynkach zobaczymy zarówno nowych zawodników jak i weteranów federacji.

Walka Najman vs Don Kasjo

Szczególnie ciekawie zapowiada się pojedynek Marcina Najmana z Don Kasjo. Walka ta będzie co-main eventem listopadowej gali. Starcie to niesie ze sobą duży ładunek emocjonalny, ponieważ zawodnicy są od dawna skonfliktowani. Obaj z pewnością będą bardzo chcieli udowodnić w klatce swoją wyższość sportową.

Długo spekulowano na temat formuły w jakiej zawodnicy stoczą ten pojedynek. Marcin Najman wolał, aby walka odbyła się na zasadach MMA, z kolei Kasjusz preferował starcie w swojej koronnej dyscyplinie czyli boksie. Ostatecznie zdecydowano się na formułę pięściarską w małych rękawicach.

W piatym starciu wieczoru, pogromca Marcina Najmana – Piotr Piechowiak wejdzie do klatki z Piotrem Szeligą. Na wydarzeniu zobaczymy też walki Pawła Tyburskiego z Gabrielem ‘Arabem’ Al-Sulwim, Maksymiliana Wiewiorki z Amadeuszem ‘Ferrari’ Roślikiem oraz starcie dwóch przedstawicieli sceny muzycznej – Filipa ‘Filipka’ Marcinka z Michałem ‘Sobotą’ Sobolewskim.

Zobacz także:

Rywal Mateusza Gamrota w UFC: Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie!

Rywal Mateusza Gamrota w UFC – Guram Kutateladze w wywiadzie po walce z Polakiem stwierdził, że nie wygrał tej walki, a sędziowie najprawdopodobniej pomylili się w jej ocenie.

UFC on ESPN+ 38: Mateusz Gamrot przegrywa po raz pierwszy w karierze. Niejednogłośna decyzja!

Mateusz Gamrot (17-1, 1 N/C) przegrał z Guramem Kutateladze (12-2) przez niejednogłośną decyzję w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC on ESPN+ 38 na Fight Island.