MMA PLMateusz GamrotRywal Mateusza Gamrota w UFC: Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie!

Rywal Mateusza Gamrota w UFC: Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie!

Rywal Mateusza Gamrota w UFC – Guram Kutateladze w wywiadzie po walce z Polakiem stwierdził, że nie wygrał tej walki, a sędziowie najprawdopodobniej pomylili się w jej ocenie.

Mateusz Gamrot dzisiaj zadebiutował w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. “Gamer” niestety przegrał starcie z innym debiutantem – Guramem Kutateladze niejednogłośną decyzją sędziów. Punktowi wskazali zwycięstwo Gruzina w stosunku 29:28, 29:28 i 28:29.

Rywal Mateusza Gamrota w UFC: Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie!

Walka ta była bardzo wyrównana, choć wiele jest głosów, że przeważał w niej właśnie Polak. Gamrot miał wygrać pierwszą rundę nieznacznie, a trzecią już zdecydowanie. Na jego korzyść miały działać obalenia.

Sędziowie jednak widzieli to inaczej. I z ich decyzją nie zgodził się sam Kutateladze. W wywiadzie z Danielem Cormierem po walce przyznał, że jego zdaniem nie wygrał starcia z Polakiem:

“Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie. Mateusz Gamrot, jesteś świetnym wojownikiem.”

A Wy jak typowaliście ten pojedynek?

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 38: Mateusz Gamrot przegrywa po raz pierwszy w karierze. Niejednogłośna decyzja!

Mateusz Gamrot (17-1, 1 N/C) przegrał z Guramem Kutateladze (12-2) przez niejednogłośną decyzję w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC on ESPN+ 38 na Fight Island.