MMA PLEwelina WoźniakPaweł Jóźwiak i Ewelina Woźniak starli się na Twitterze: Błagam, nie traktujcie zawodników jak śmieci!

Paweł Jóźwiak i Ewelina Woźniak starli się na Twitterze: Błagam, nie traktujcie zawodników jak śmieci!

Prezes FEN Paweł Jóźwiak i jedna z najlepszych zawodniczek w dzisiejszym polskim MMA Ewelina Woźniak starli się w mediach społecznościowych, a konkretnie na Twitterze.

O co poszło? Tym razem doskonale wiemy, bo poszło o pieniądze!

Paweł Jóźwiak i Ewelina Woźniak starli się na Twitterze: Błagam, nie traktujcie zawodników jak śmieci!

Zaczęła Ewelina Woźniak, która ewidentnie nadal znajduje się w bojowym nastroju po ostatniej wiktorii na gali Brave CF 54.

Paweł Jóźwiak szybko zareagował i wywiązała się ciekawa dyskusja:

EW: A zapłacił już Prezes zawodnikom?

PJ: Zawodnikom ???? Jedyna osoba z która jest problem to Koziorzebski. A sprawa ma drugie dno.

EW: To rozumiem, że Michał Turyński otrzymał w końcu swoją wypłatę?

PJ: Tak z Michałem udało nam się ostatecznie dogadać, mimo wcześniejszych nieporozumien.

EW: Wspaniała wiadomość zważając na fakt, że chłopak dość długo upominał się o swoje. Teraz czas rozliczyć pozostałe zaległości. Błagam nie traktujcie zawodników jak śmieci.

PJ: A ja proszę o nie traktowanie promotorów jak śmieci. Bo to głównie dzięki nam zawodnicy maja gdzie walczyć i zarabiać .

EW: Ależ nikt Prezesa jak śmiecia nie traktuje. A co do zawodników to myślę, że powinni paść na kolana w podziękowaniu! W końcu Wy na nich nie zarabiacie

Zobacz także:

Contender Series 41: Łukasz Sudolski przegrał przed czasem. Marzenia o UFC muszą poczekać [WIDEO]

Łukasz Sudolski (8-1) przegrał Ihorem Potierią (20-2) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali Dana White’s Contender Series 41.

PunchDown 5: Esmeralda Godlewska wraca do rywalizacji! Znamy przeciwniczkę! Widzieliście?

To już pewne! Esmeralda Godlewska dwudziestego drugiego października stoczy drugi pojedynek w organizacji PunchDown. Kontrowersyjna Monika poznała już przeciwniczkę, z który wypłaci sobie ”liścia” na piątej edycji.

THE WAR 3: Będzie turniej kobiet na gołe pięści

To już przesądzone – na THE WAR 3 odbędzie się indywidualny turniej kobiet na gołe pięści! To rezultat wielkiego zainteresowania, jakim cieszyła się grupowa walka pań na drugiej edycji, gdzie DEVILS pokonały BAD GIRLS po dramatycznym widowisku.