MMA PLKSWParobiec chciałby zmierzyć się z Pudzianowskim: Wyzwanie rzucone bez zbędnego gadania i z szacunkiem!

Parobiec chciałby zmierzyć się z Pudzianowskim: Wyzwanie rzucone bez zbędnego gadania i z szacunkiem!

Nie brakuje chętnych do walki z Mariuszem Pudzianowskim (16-7). Tym razem wyzwanie w jego kierunku rzucił równie doświadczony Łukasz Parobiec (14-10-2). ”GOAT” jest otwarty na walkę w formule gołych pięści oraz MMA.

Pudzian

44-latek w sobotę w Łodzi na KSW 64 stoczył swój trzeci pojedynek w tym roku. Pudzianowski w co-main evencie potrzebował zaledwie 18-sekund, aby znokautować Serigne Ousmane ”Bombardiera” Die (2-1).

Zobaczcie jak to wyglądało:

Parobiec do Pudziana: Rzucam Ci dżentelmeńskie wyzwanie!

Łukasz Parobiec (14-10-2) w mediach społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Mariusza Pudzianowskiego (16-7). Byłaby to walka na gołe pięści bądź w formule MMA. Czy będzie odpowiedź?

@pudzianofficial kręcisz promotorzy kręcą nosem, że @phildefriesmma za mocny , że @szymonkolecki za mocny , że @erkojun nie ma co bo już przegrał. Tutaj ja właśnie G.O.A.T jak za starych czasów uderzam Cię rękawiczką w twarz i rzucam Ci dżentelmeńskie wyzwanie. Moja propozycja to gołe pięści 🤷🏼‍♂️ jeżeli nie lubisz , może Ci nie pasuje, może się boisz , możemy MMA , dla mnie wszystko jedno 👊 wyzwanie rzucone bez zbędnego gadania i z szacunkiem 🙏 Walczyłem w wielu dyscyplinach walki i rzucam Ci wyzwanie 👊👊👊

Zobacz także:

Poznaliśmy najbliższego przeciwnika Mateusza Gamrota? Zawodnik UFC się wygadał!

To byłoby świetne starcie! Wszystko na to wskazuje, że Grant Dawson (17-1-1) wygadał się i zdradził kto będzie najbliższym przeciwnikiem naszego reprezentanta – Mateusza Gamrota (19-1).

Floyd Mayweather wspiera zawieszoną gwiazdę NBA! Jest to afera szczepionkowa! Widzieliście?

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) jeden z najlepszych pięściarzy wszech czasów okazuje publiczne wsparcie dla Kyrie’ego Irvinga. Gwiazda NBA odmówiła szczepienia i w tym momencie nie są możliwe jego treningi oraz mecze. Taką decyzje podjęło kierownictwo klubu Brooklyn Nets. Powód? Prawo dotyczące imprez masowych w kilku stanach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis