MMA PLGamrotPoznaliśmy najbliższego przeciwnika Mateusza Gamrota? Zawodnik UFC się wygadał!

Poznaliśmy najbliższego przeciwnika Mateusza Gamrota? Zawodnik UFC się wygadał!

To byłoby świetne starcie! Wszystko na to wskazuje, że Grant Dawson (17-1-1) wygadał się i zdradził kto będzie najbliższym przeciwnikiem naszego reprezentanta – Mateusza Gamrota (19-1).

Gamrot

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team ostatnią walkę stoczył w Las Vegas, gdzie zmierzył się z weteranem Jeremy Stephensem (28-19). 30-latek nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie poszedł po sprowadzenie. Dość łatwo Gamrot zdobył obalenie i obchodził pozycję. Chwila nieuwagi, a wtedy Gamrot idzie po technikę kończącą.

Znamy przeciwnika Gamrota?

Grant Dawson (17-1-1) w rozmowie z portalem MMASucka wygadał się i tym samym zdradził, że Diego Ferreira (17-4) będzie najbliższym przeciwnikiem Mateusza Gamrota (19-1). Warto zaznaczyć, że reprezentant Brazylii jest aktualnie na 11 pozycji w oficjalnym rankingu UFC w wadze lekkiej.

Tak, oczywiście, że chciałbym walczyć z Diego. Natomiast nie wydaje mi się, żeby miało dojść do tej walki. Słyszałem z nieoficjalnego źródła, więc nie wierzcie mi, ale dochodziły mnie wieści, że Gamrot dostanie to starcie. Zasługuje na to, więc dobrze. Diego potrzebuje przeciwnika. Ja zdecydowanie chciałbym, by kiedyś doszło do naszej konfrontacji, ale teraz nie znajduje się w zbyt dobrej pozycji, żeby stawiać warunki.

36-latek miał świetną serię sześciu zwycięstw z rzędu (pokonywał choćby Anthony Pettisa czy Mairbeka Taisumova). Diego w tym roku stoczył dwie walki i nie będzie ich dobrze wspominał. Ferreira przegrał przed czasem z Gregorem Gillespie, a niejednogłośną decyzją sędziów z Beneilem Dariushem.

Zobacz także:

PunchDown będzie miało duże problemy? Organizacja jest pod lupą prokuratury!

Informacja o stanie zdrowia zawodnika PunchDown wzbudziła dużą burzę w środowisku! Mowa o sytuacji, która miała miejsce na PunchDown 5 we Wrocławiu. Artur Walczak po ciężkim nokaucie – walczy o życie w szpitalu. Jak się okazuje organizacja ma być pod lupą prokuratury.

Andrzej Grzebyk o walce Soldić-Khalidov: Wszyscy wiemy, jakie fasolki je! Widzieliście?

Czołowy Polski półśredni Andrzej Grzebyk wytypował długo wyczekiwaną walkę pomiędzy Mamedem Khalidovem a Roberto Soldiciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis