MMA PLBoksFloyd Mayweather wspiera zawieszoną gwiazdę NBA! Jest to afera szczepionkowa!

Floyd Mayweather wspiera zawieszoną gwiazdę NBA! Jest to afera szczepionkowa!

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) jeden z najlepszych pięściarzy wszech czasów okazuje publiczne wsparcie dla Kyrie’ego Irvinga. Gwiazda NBA odmówiła szczepienia i w tym momencie nie są możliwe jego treningi oraz mecze. Taką decyzje podjęło kierownictwo klubu Brooklyn Nets. Powód? Prawo dotyczące imprez masowych w kilku stanach.

Floyd

Kto by pomyślał parę lat temu, że taki pojedynek będzie możliwy, a ponadto wzbudzi tak duże zainteresowanie. Na początku czerwca doszło do walki legendy boksu – Floyda Mayweathera (50-0, 27 KO) z Loganem Paulem, który jest jednym z najbardziej popularnych youtuberów.

Walka potrwała cały dystans (8-rund) i to było największe zaskczenie. Choć z drugiej strony mieliśmy Paula, który naprawdę prezentuje solidne umiejętności w boksie oraz miał za sobą dużą przewagę kilogramów. Co ciekawe to Logan wyprowadzał więcej uderzeń, lecz Floyd był zdecydowanie bardziej celniejszy w swoich akcjach.

Floyd wspiera gwiazdę NBA!

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) postanowił, że będzie wspierał Kyrie’ego Irvinga, który odmówił szczepienia. Gwiazda NBA jest zawieszona i nie ma mowy o jego treningach i meczach w Brooklyn Nets.

Jak leci Kyrie? Wiem, że wiele ostatnio przeszedłeś. Mieliśmy szansę spędzić razem czas w 2016 roku, gdy reprezentowałeś barwy USA. Teraz chcesz być tylko uczciwie traktowany. Ameryka to kraj wolnych ludzi. Wolności słowa, religii i podobno również wolności wyboru. Nigdy nie możemy być kontrolowani za pomocą pieniędzy. Szanuję cię za twoją prawość i wiarę w samostanowienie. Wolny umysł dokonuje własnych wyborów, umysł zniewolony idzie za tłumem. Jeden człowiek może poprowadzić rewolucję. Jeden wybór, jedno słowo, jeden czyn mogą zmienić świat. To szaleństwo, że tak wielu cię nienawidzi za bycie liderem. Mam nadzieję, że twoje czyny dadzą innym odwagę. Odwagę, by powiedzieć, że mają dość. Szacunek dla Ciebie, władza dla ludzi

Zobacz także:

PunchDown będzie miało duże problemy? Organizacja jest pod lupą prokuratury!

Informacja o stanie zdrowia zawodnika PunchDown wzbudziła dużą burzę w środowisku! Mowa o sytuacji, która miała miejsce na PunchDown 5 we Wrocławiu. Artur Walczak po ciężkim nokaucie – walczy o życie w szpitalu. Jak się okazuje organizacja ma być pod lupą prokuratury.

Andrzej Grzebyk o walce Soldić-Khalidov: Wszyscy wiemy, jakie fasolki je! Widzieliście?

Czołowy Polski półśredni Andrzej Grzebyk wytypował długo wyczekiwaną walkę pomiędzy Mamedem Khalidovem a Roberto Soldiciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis