Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWParnasse chce zdobyć trzy tytuły mistrzowskie! Lewandowski reaguje: Jest to ciekawa opcja!

Parnasse chce zdobyć trzy tytuły mistrzowskie! Lewandowski reaguje: Jest to ciekawa opcja!

Salahdine Parnasse (17-1) ma już zaplanowany hitowy pojedynek na KSW Colosseum 2. Francuz mimo wszystko już w tym momencie wyjawił, że ma ochotę zdobyć trzy tytuły w największej organizacji w naszym kraju.

Parnasse

Parnasse trzeciego czerwca zawalczy o pas w wadze lekkiej. Będzie to wyczekiwane starcie z Marianem Ziółkowskim (25-8-1). Wielu kibiców zastanawia się – co zrobi 25-latek. Czy zostanie w wadze lekkiej, a może wróci do piórkowej, aby zmierzyć się z tymczasowym mistrzem KSW – Robertem Ruchałą?

Francuz w poprzednim roku stoczył dwa pojedynki. Salahdine przed czasem odprawił Daniela ”Rutka” Rutkowskiego oraz Sebastiana Rajewskiego.

Martin Lewandowski komentuje!

Salahdine Parnasse (17-1) już w tym momencie ma ciekawe pomysły. 25-latek chciałby zdobyć trzy tytuły w największej organizacji w naszym kraju.

Salahdine Parnasse ma plan pójść po pas kategorii półśredniej. Mało tego. On w przeszłości nawet rozmawiał i proponował KSW taką walkę. Więcej szczegółów w wywiadzie, a ten w przyszłym tygodniu. Będzie dużo smaczków

Martin Lewandowski na kanale ”Klatka po klatce” zareagował na pomysł Parnasse. Jeden z właścicieli KSW jest zainteresowany.

Na początku mówię ”Co, ale jak?”. Mówię no byłoby to naprawdę dobre posunięcie. Jest to ciekawa opcja do rozważenia. No jednak nie było takiego mistrza no na pewno u nas, a chyba w ogóle też na świecie. Tylko chyba jeden zawodnik próbował trzy pasy zdobyć, więc jeżeli to by się Salahdine’owi udało to na pewno byłby ewenement na skalę światową. Pamiętajmy jednak, że musimy rozwiązać temat w jego bazowej kategorii wagowej. Musi wiedzieć o tym, że jak wejdzie jeszcze wyżej to będzie musiał się określić, gdzie ta jego waga jest unormowana, bo nie można tak w nieskończoność skakać.

Zobacz także:

Norman Parke zgłasza gotowość do starcia z Don Diego! Dobry pomysł?

Norman Parke chce znów zawalczyć na gali freak fight w Polsce. Tym razem na swój cel obrał sobie znanego kickboxera – Mateusza “Don Diego” Kubiszyna.

Mirosław Okniński mocno o Labrydze: Sztucznie pompowany balon! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych w mocnym stylu wypowiedział się o Denisie Labrydze, który ma za sobą udany i efektowny debiut w mieszanych sztukach walki. Uznany trener jest przekonany, że jego syn pokonałby Labrygę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis