MMA PLNajnowszeHighleagueMirosław Okniński mocno o Labrydze: Sztucznie pompowany balon!

Mirosław Okniński mocno o Labrydze: Sztucznie pompowany balon!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych w mocnym stylu wypowiedział się o Denisie Labrydze, który ma za sobą udany i efektowny debiut w mieszanych sztukach walki. Uznany trener jest przekonany, że jego syn pokonałby Labrygę.

Okniński

Denis Labryga został zauważony po dwóch starciach w organizacji WOTORE, gdzie zaprezentował się z naprawdę dobrej strony. Denis zapewniał, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim.

Ostatecznie Labryga zadebiutował na High League 6 w Katowicach, ale jego przeciwnikiem był Konrad Karwat. Denis już w pierwszej odsłonie zastopował byłego strongmana. Warto zaznaczyć, że tuż po walce Labryga wskazał swojego kolejnego potencjalnego przeciwnika. Mowa o walce z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Okniński zabiera głos!

Mirosław Okniński zabiera głos po sobotniej gali High League 6 w Katowicach. Trener jest przekonany, że jego syn pokonałby Denisa Labrygę.

Okniński Team Akademia Rządzi. Denis Labryga to słabiak, sztucznie pompowany na gwiazdę. Wystawiam Pasternaka, Minde, lub Adama Oknińskiego. Każdy rozwali Labrygę. Chętnie moi zawodnicy podejmą Diego Kubiszyna tea dostanie łomot.

Okninski Team Akademia RzadziDenis Labryga to slabiak sztucznie pompowany na gwiazde wystawiam Pasternaka MindeLub…

Posted by Mirek Okniński on Saturday, March 18, 2023

Adam Okniński rozwali Labrygę.  Labryga to sztucznie pompowany Balon

Adam Okninski rozwali LabrygeLabryga to sztucznie pompowany Balon

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, March 21, 2023

Zobacz także:

Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego: Robisz ludzi w bambuko! Widzieliście?

Gwiazda kickboxingu oraz wschodząca gwiazda Federacji KSW – Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w ostatniej walce bokserskiej Denisa Załęckiego.

Najman opublikował “relację ze sparingu z Boxdelem!” Baron się przestraszył?

Nie doszło do sparingu! Marcin Najman opublikował na swoim kanale na “YouTube” film, w którym widzimy jak mieszkaniec Częstochowy czeka na “Boxdela”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis