MMA PLEFM SHOWNorman ParkeParke zapowiada lekcję pokory: Kiedy sędzia będzie chciał przerwać walkę, wycofam się i przejdę do grapplingu! 

Parke zapowiada lekcję pokory: Kiedy sędzia będzie chciał przerwać walkę, wycofam się i przejdę do grapplingu! 

Norman Parke (29-7-1) jest pewny siebie przed czwartym pojedynkiem w organizacji FAME MMA. ”Stormin” zapowiada lekcję pokory! Były zawodnik UFC zawalczy na szalonych zasadach. Jego starcie z cięższym Piotrem Szeligą odbędzie się w rzymskiej klatce.

Szeliga

34-latek postanowił, że podejmie się nowych wyzwań. Zaczęło się od startu na ostatniej gali FAME MMA 13 w Gliwicach, gdzie zmierzył się z dużo cięższym Popkiem Monsterem (3-4). ”Król Albanii” już na początku ruszył z mocną szarżą ciosów. Parke bronił się i czekał na uderzenie z kontry. Po następnym ataku Popek doznał nieszczęśliwej kontuzji i nie był wstanie kontynuować walki.

Wcześniej Norman Parke w organizacji FAME MMA zmierzył się z Borysem Mańkowskim oraz Kasjuszem Życińskim. Pojedynek z popularnym ”Don Kasjo” w formule bokserskiej dostarczył kibicom sporo emocji, ale też kontrowersji. Kasjusz Życiński do dziś nie zgadza się z werdyktem i nie uznaje walki z Parke jako przegraną w rekordzie.

Norman Parke: Może pozwolę na trzecią rundę!

Norman Parke jest pewny siebie przed nadchodzącym pojedynkiem z Piotrem Szeligą, który odbędzie się w rzymskiej klatce. Przypomnijmy pierwsza runda boks (małe rękawice), a druga i trzecia na zasadach MMA. Parke zapowiada lekcje pokory.

Pierwsza runda boks w małych rękawicach. Musiałem dać mu 90 sekund na odpoczynek, nie ma problemu. Druga runda MMA, nie potrzebuję trzeciej, bo w drugiej będzie koniec, ale nie dojdzie do trzeciej. Może pozwolę na trzecią rundę. Zasypię go ciosami, a kiedy sędzia będzie chciał przerwać walkę, wycofam się i przejdę do grapplingu. Prawie go skończę i wtedy się zatrzymam. Znowu prawie go skończę, po czym się wycofam. Przeciągnę go do trzeciej rundy i wtedy boom! K*rwa jesteś martwy!

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Katarzyna “LalaLuna” Aleksander

Zobacz także:

Mateusz Murański: Nie wiedziałem, że ten a la Mike Tyson gdzieś tam we mnie siedzi! Widzieliście?

Mateusz Murański nie zamierza się zatrzymywać. ”Muran” już czternastego maja stoczy swój następny pojedynek w organizacji FAME MMA. Podczas 14 edycji w Krakowie zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Walka odbędzie się w formule MMA.

Kizo odrzucił propozycję walki z Alberto na High League! Kto będzie rywalem popularnego rapera?

Jak się okazuje Patryk Woziński dostał propozycję walki na gali High League. Byłoby to starcie z również popularnym raperem  Alberto Simao . ”Kizo” ostatecznie odmówił. Kto będzie przeciwnikiem Simao w debiucie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis