MMA PLNajnowszeBareknuckle Fighting ChampionshipPaige VanZant i Rachael Ostovich zawalczą na gołe pięści! Znamy szczegóły pojedynku

Paige VanZant i Rachael Ostovich zawalczą na gołe pięści! Znamy szczegóły pojedynku

Paige VanZant i Rachael Ostovich zawalczą na gołe pięści! Znamy szczegóły rywalizacji dwóch pań uznawanych za jedne z najbardziej atrakcyjnych w świecie sportów walki.

Paige VanZant Rachael Ostovich

Walkę VanZant z Ostovich najpierw ogłosił portal MMAfighting.com, a później ich rewelacje potwierdziła organizacja Bare Knuckle Fighting Championship.

Paige VanZant i Rachael Ostovich zawalczą na gołe pięści! Znamy szczegóły pojedynku

Van Zant i Ostovich zmierzą się już 23 lipca na gali BKFC. Informacja z potwierdzeniem tego zestawienia pojawiła się na oficjalnym koncie organizacji walk na gołe pięści:

VanZant i Ostovich już raz ze sobą walczyły. Było to w styczniu 2019 roku pod banderą organizacji UFC. Tamta walkę wygrała PVZ przez poddanie balachą w drugiej rundzie.

Teraz obie panie zmierzą się w walce na gołe pięści. W takiej rywalizacji PVZ ma już doświadczenie, bowiem w tym roku stoczyła dla tej organizacji pierwszą walkę, w której to pokonała decyzją Britain Hart.

Dla Rachael Ostovich walka z VanZant będzie debiutem w tej formule.

Na którą zawodniczkę stawiacie w tej konfrontacji na gołe pięści – Paige VanZant czy Rachael Ostovich?

Zobacz także:

Szalone starcie na FAME MMA? Bracia Pająk kontra bracia Tyburscy, obie strony wyraziły chęć!

To jest szalony pomysł, który nie pierwszy raz został poruszony. Piotr Pająk jest zainteresowany pojedynkiem 2 na 2. Mowa tu o walce braci bliźniaków Pająk kontra bracia bliźniacy Tyburscy. Mamy też odpowiedź drugiej strony!

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma!

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

FEN 34: Bójka po ważeniu! Jacek Murański został zaatakowany! [WIDEO]

Odkąd Jacek Murański pojawił się w świecie sportów walki to nie możemy narzekać na brak wydarzeń. Do niecodziennej sytuacji doszło po oficjalnym ważeniu gali FEN 34. Starszy z Murańskich musiał odeprzeć atak YouTubera – Jacka Frosta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis