MMA PLNajnowszeFENFEN 34: Bójka po ważeniu! Jacek Murański został zaatakowany! [WIDEO]

FEN 34: Bójka po ważeniu! Jacek Murański został zaatakowany! [WIDEO]

Odkąd Jacek Murański pojawił się w świecie sportów walki to nie możemy narzekać na brak wydarzeń. Do niecodziennej sytuacji doszło po oficjalnym ważeniu gali FEN 34. Starszy z Murańskich musiał odeprzeć atak YouTubera – Jacka Frosta.

awantura

Gala Fight Exlusive Night 34 przyniosła wiele nowości. Organizacja zarządzana przez Pawła Jóźwiaka postanowiła zainwestować swoje finanse we freak fighty. Na piątkowej gali do klatki wejdą takie postacie jak m.in. Lil Masti czy Mateusz Murański. Połowa karty walk ma sportowe podłoże, jednak druga część jest zarezerwowana na walki “freaków”. Sportową rozpiskę wydarzenia wzmacniają Jonas Mågård czy Szymon Dusza. Gala FEN 34 odbędzie się w systemie pay-per-view.

Jacek Murański pobity!

Na oficjalnym ważeniu przed FEN 34 mogliśmy obejrzeć bohaterów piątkowego wydarzenia. Bohaterem wieczoru został jednak Jacek Murański – ojciec Mateusza, który w piątek stoczy swój pojedynek. Starszy Murański zastąpił syna wchodząc na wagę. Jacek złożył prezesowi Jóźwiakowi przysięgę, że jeśli zdarzy się coś niespodziewanego i Mateusz nie dojedzie na galę to zajmie jego miejsce w klatce. Nie to jednak była najciekawsze podczas dnia ważenia.

Za kulisami, bohatera programu “Lombard. Życie pod zastaw.” zaatakował Jack Frost. YouTuber podbiegł do aktora i z całej siły popchnął go, co spowodowało że Jacek wylądował na ziemi. Rozpętała się szamotanina. Interweniowały służby porządkowe, którym udało się załagodzić sytuację. Całe zajście uchwyciła stacja Fightsport.pl.

Pełna rozpiska FEN 34: TOTALbet Fight Night:

93,0 kg, MMA: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski
61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo*
70,0 kg MMA: Lil Masti vs Adrianna Śledź
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
120,2 kg, MMA: Mateusz Murański vs Epic Cheat Meal
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz

Zobacz także:

Szalone starcie na FAME MMA? Bracia Pająk kontra bracia Tyburscy, obie strony wyraziły chęć!

To jest szalony pomysł, który nie pierwszy raz został poruszony. Piotr Pająk jest zainteresowany pojedynkiem 2 na 2. Mowa tu o walce braci bliźniaków Pająk kontra bracia bliźniacy Tyburscy. Mamy też odpowiedź drugiej strony!

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma!

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis