MMA PLNajnowszeBareknuckle Fighting ChampionshipConor McGregor oficjalnie współwłaścicielem potężnej organizacji walk na gołe pięści

Conor McGregor oficjalnie współwłaścicielem potężnej organizacji walk na gołe pięści

Stało się to, o czym w kuluarach dyskutowano od bardzo dawna. Jeden z najlepszych medialnie zawodników mieszanych sztuk walki w historii – Conor McGregor oficjalnie został współwłaścicielem potężnej organizacji walk na gołe pięści!

Conor McGregor

Ogłoszenie Irlandczyka jako współwłaściciela giganta w świecie walk bez rękawic nastąpiło minionej nocy w Los Angeles.

Conor McGregor oficjalnie współwłaścicielem potężnej organizacji walk na gołe pięści

O jakiej organizacji mowa? Otóż o BKFC! Podczas sobotniej gali w Los Angeles, kibice zobaczyli McGregora na filmiku, w którym potwierdził on swoje udziały w tej organizacji walk na gołe pięści:

“Witamy w wielkich ligach! Davidzie Feldmanie, udało się, zrobiliśmy to! – mówi w filmie McGregor.

Conor McGregor był łączony z BKFC już od dawna. Swego czasu pojawił się nawet na wydarzeniu organizowanym przez BKFC, gdzie wszedł w mocny staredown z Mikiem Perrym, aktualnym mistrzem walk na gołe pięści.

Teraz współpraca McGregora i BKFC stała się formalna, a zawodnik UFC przygotowujący się do starcia z Michaelem Chandlerem, do którego dojdzie na gali UFC 303 oficjalnie stał się współwłaścicielem największego gracza na świecie w produkcji walk bez rękawic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis