MMA PLNajnowszeFAME MMASzalone starcie na FAME MMA? Bracia Pająk kontra bracia Tyburscy, obie strony wyraziły chęć!

Szalone starcie na FAME MMA? Bracia Pająk kontra bracia Tyburscy, obie strony wyraziły chęć!

To jest szalony pomysł, który nie pierwszy raz został poruszony. Piotr Pająk jest zainteresowany pojedynkiem 2 na 2. Mowa tu o walce braci bliźniaków Pająk kontra bracia bliźniacy Tyburscy. Mamy też odpowiedź drugiej strony!

Pająk

Piotr Pająk podczas ostatniej jubileuszowej 10-edycji pokazał się z naprawdę efektownej strony. Był to rewanżowy pojedynek z Alanem Kwiecińskim. W pierwszej rundzie uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postawił twarde warunki. Przesądziły umiejętności parterowe. Chwila nieuwagi i w drugiej rundzie Pająk gilotyną poddał rywala.

Dojdzie do szalonego starcia na gali FAME MMA?

Bracia Tyburscy brali już udział w takim pojedynku, a teraz w mediach społecznościowych zareagowali na pomysł następnego starcia. Mowa tu o potencjalnej walce z braćmi Pająk.

Pablo Tybori wróci do zdrowia i możemy to zrobić

O takim pomyśle Piotr Pająk wspominał już jakiś czas temu. Zawodnik prowadzący kanał ”Podróże Wojownika” uważa, że o takim starciu byłoby głośno na całym świecie.

Ja bym chciał 2 na 2, to byłoby coś niesamowitego. To taka walka by naprawdę poszła daleko w świat

Do pojedynku 2 vs 2 doszło na gali FAME MMA 2 – zobaczcie jak to wyglądało w materiale poniżej:

Zobacz także:

Włodarz FAME MMA bierze sprawy w swoje ręce! ”Ostawiam telefon i poświęcam czas tylko zdrowiu”! Będzie duża zmiana?

Michał Baron postawił na zmiany! Jeden z włodarzy FAME MMA po jubileuszowej 10-edycji wziął sprawy w swoje ręce.

Khabib dostał propozycję walki z Mayweatherem Juniorem! 100 milionów na stole, ale reakcja Rosjanina bezwzględna! Zaskoczeni?

Były mistrz wagi lekkiej UFC i jeden z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w historii Khabib Nurmagomedov dostał propozycję walki z Floydem Mayweatherem Juniorem. Na stole miała pojawić się propozycja za nawet… 100 milionów dolarów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis