MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMisiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma!

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma!

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

Najman

Niewykluczone, że Mirosław już niedługo spróbuje swoich sił. Może być to nawet starcie na ”liście”. Taką chęć wyraził sam Dąbrowski gwarantując, że tu nie będzie trzeba trzech uderzeń, a wystarczy tylko jedno.

Wydaje się, że jest już blisko, aby oficjalnie ogłosić pojedynek Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” zapewnia, że do ich starcia musi dojść w organizacji MMA VIP.

”Misiek z Nadarzyna” o Murańskich: Zachowali się jak idioci…

Mirosław Dąbrowski pojawił się na PunchDown 4. ”Misiek z Nadarzyna” w rozmowie z TV Reklama został zapytany o Murańskich, przy których w ostatnim czasie pojawiło się duże zainteresowanie.

Nie chciałbym się wypowiadać dla mnie to jest śmieszne. Przestaje być nawet, bo jak flaki z olejem. Z moich informacji z Wrocławia no to naprawdę mają kłopoty ze sobą. Ile jest w tym prawdy? Nie wiem, nie chce mi się nawet tego powielać. Z tego co ich poznałem na planie filmu ”Asymetria” zachowywali się jak idioci, tyle mogę powiedzieć.     

Dąbrowski wypowiedział się również jak widzi potencjalne starcie Murański-Najman.

Jak ja widziałem jak on ćwiczy… Powiem waga nie ta, no dobrze skoro on jest taki krav-maga tylko w takiej wadze ciężkiej to jeden strzał i tego Pana nie ma, tam jest światło zgaszone. Jaki Najman by nie był to jednak ma to uderzenie, nie oszukujmy się. Przegrywa może przegrywa, nie mówię że nie, ale tutaj stanie na wysokości zadania, jak feniks z popiołu powstanie i będzie to naprawdę głośne.       

Zobacz także:

Włodarz FAME MMA bierze sprawy w swoje ręce! ”Ostawiam telefon i poświęcam czas tylko zdrowiu”! Będzie duża zmiana?

Michał Baron postawił na zmiany! Jeden z włodarzy FAME MMA po jubileuszowej 10-edycji wziął sprawy w swoje ręce.

Khabib dostał propozycję walki z Mayweatherem Juniorem! 100 milionów na stole, ale reakcja Rosjanina bezwzględna! Zaskoczeni?

Były mistrz wagi lekkiej UFC i jeden z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w historii Khabib Nurmagomedov dostał propozycję walki z Floydem Mayweatherem Juniorem. Na stole miała pojawić się propozycja za nawet… 100 milionów dolarów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis