MMA PLFAME MMAOświadczenie w sprawie walki Kizo z Akopem Szostakiem – jest wyjaśnienie FAME MMA i menadżera!

Oświadczenie w sprawie walki Kizo z Akopem Szostakiem – jest wyjaśnienie FAME MMA i menadżera!

Foto: Facebook/ Kizo-Oficjalnie

Pojawiło się oficjalne oświadczenie w sprawie potencjalnej walki rapera Kizo z Akopem Szostakiem, które było brane pod uwagę w kontekście walki wieczoru nadchodzącej gali FAME MMA 9.

W sieci pojawiły się sprzeczne informacje sugerujące, jakoby to Kizo odmówił walki z Akopem Szostakiem. Taką wersję przedstawił menadżer Szostaka – Artur Ostaszewski z grupy Shoker MMA. Okazuje się jednak, że strony nie dogadały się co do warunków finansowych tego pojedynku i to było główną przyczyną fiaska rozmów na linii FAME MMA-menadżer Akopa Szostaka.

Teraz mamy oficjalne oświadczenie obu stron, które dotarło do redakcji MMA.PL. Oświadczenie podpisali: współwłaściciel FAME MMA – Krzysztof Rozpara oraz menadżer Artur Ostaszewski.

Oświadczenie w sprawie walki Kizo z Akopem Szostakiem – jest wyjaśnienie FAME MMA i menadżera!

Gala FAME MMA 9 odbędzie się w najbliższą sobotę 6 marca. Kizo ostatecznie skrzyżuje rękawice z Arabem, który zajmie miejsce kontuzjowanego Popka Monstera. Ich starcie ma być walką wieczoru całego wydarzenia.

Odnośnie zamieszania w sprawie walki Kizo vs Akop Szostak oficjalne oświadczenie wygląda natomiast następująco:

“Pragniemy wspólnie poinformować opinię publiczną, że do dzisiejszego nieporozumienia na linii Patryk „Kizo” Woziński – Artur Ostaszewski (menadżer Akopa Szostaka), doszło w wyniku wzajemnie błędnego odczytania słów oraz niedopowiedzeń trakcie negocjacji organizacji Fame MMA z Arturem Ostaszewskim na temat potencjalnej walki Kizo vs Akop (w tzw. zastępstwie). Był to zwykły ludzki błąd zrozumienia.

Niedopowiedzenia i niezrozumienia te mogły zostać błędnie odczytane przez Artura Ostaszewskiego, w wyniku czego zamieścił on swój emocjonalny i stawiający w dwuznacznym świetle postawę Patryka „Kizo” Wozińskiego wpis, niepotrzebnie rozpoczynający falę kolejnych nieporozumień z udziałem Zawodnika, za co serdecznie przepraszamy. W wyniku presji czasu i dużych emocji podczas twardych negocjacji, łatwo o błędy komunikacyjne.

Żadna ze stron nie miała zamiaru celowo nikogo urazić, czy też celowo wprowadzić w błąd. Bierzemy wspólnie na siebie winę za zamieszanie, do którego doszło podczas ferworu negocjacji i w wyniku nieporozumienia słownego. Wspólnie oczekujemy gali, która odbędzie się 6 marca, życząc jednocześnie wielu pozytywnych wrażeń podczas sobotniego wieczoru.”

Karta walk:

120,2 kg (boks): Gabriel “Arab” Al-Sulwi vs Patryk “Kizo” Woziński
77,1 kg: Sylwester Wardęga vs Kacper “Blonsky” Błoński

Pojedynek o pas wagi średniej
83,9 kg: Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flas

61,2 kg: Kamila “Zusje” Smogulecka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
77,1 kg: Paweł “Ponczek” Sikora vs Patryk “Patrykos” Domke
77,1 kg: Filip Zabielski vs Mariusz “Hejter” Słoński
82 kg: Jakub “Kuba Post” Postaremczak vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek
56 kg: Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna “Anna IFBB Pro” Andrzejewska
80 kg: Patryk “Mortalcio” Baran vs Krystian “Krycha” Wilczak
65,8 kg: Patryk “Ryba” Karaś vs Oleg Riaszeńcew

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [06-07.03.2021]

Najbliższy weekend w MMA zapowiada się niezwykle ciekawie. Czeka nas najprawdopodobniej najważniejsza walka w historii polskiego MMA. Nie zabraknie również sportu w wydaniu nieco bardziej rozrywkowym.

Zapowiedź FAME MMA 9. Kolejne gwiazdy zadebiutują. “Kizo”, Błoński, Wardęga i Malczyński w karcie walk

FAME MMA od bardzo silnie obsadzonej gali rozpocznie rok 2021. W karcie walk są słynni raperzy, youtuberzy i celebryci. Nie zabraknie też długo wyczekiwanych debiutantów. W oktagonie zaprezentują się między innymi Patryk “Kizo” Woziński, Marcin Malczyński, Sylwester Wardęga i Kacper “Blonsky” Błoński.