MMA PLFENRozpiska FEN 33: Kacper Formela poznał przeciwnika!

Rozpiska FEN 33: Kacper Formela poznał przeciwnika!

Rozpiska FEN 33. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników organizacji FEN – Kacper Formela poznał rywala, z którym zmierzy się na najbliższej gali wrocławskiej organizacji!

Rozpiska FEN 33
Foto: Facebook/ Kacper Formela

Rozpiska FEN 33: Kacper Formela poznał przeciwnika!

Kacper Formela (11-4, 4 KO, 3 SUB) zmierzy się z Damianem Frankiewiczem (9-3, 1 KO, 6 SUB) podczas gali FEN 33: LOTOS Fight Night.

FEN 33: Rozpędzony Formela podejmie powracającego do ojczyzny Frankiewicza  - myMMA.pl

Formela ze znakomitej strony pokazał się kibicom FEN podczas gali z numerem 29, gdy znokautował w bardzo widowiskowy sposób doświadczonego Kamila Łebkowskiego i zgarnął za to bonus od federacji. Pod koniec 2020 roku pokonał na pełnym dystansie Edgara Davalosa. Spośród 11 zwycięstw zawodnik trenujący w Mighty Bulls Gdynia 7 zakończył przed czasem trzykrotnie poddając swoich przeciwników i czterokrotnie ich nokautując.

W grudniu 2018 roku Formela podczas gali RWC 1 decyzją sędziów zwyciężył z Sebastianem Rajewskim. Wcześniej w 1. odsłonie znokautował Adama Brzezowskiego. W debiucie na FEN przegrał minimalnie decyzją sędziów z Łukaszem Charzewskim. Ten bój został wybrany najlepszym pojedynkiem podczas całej gali.

Frankiewicz ma 28 lat i mieszka na co dzień w Hiszpanii. W organizacji BAMMA zanotował dwa zwycięstwa poddając Paula Douglasa oraz Patryka Duńskiego. W 2018 roku stoczył pięć pojedynków i wszystkie z nich wygrał. Na pełnym dystansie rozprawił się z Wilbertem Popą, w 2. odsłonie przez techniczny nokaut pokonał Thiago Martinsa. Już w premierowej rundzie poddał dźwignią na staw łokciowy Sergio Contrerasa. W 2019 roku zadebiutował pod szyldem federacji Bellator.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [06-07.03.2021]

Najbliższy weekend w MMA zapowiada się niezwykle ciekawie. Czeka nas najprawdopodobniej najważniejsza walka w historii polskiego MMA. Nie zabraknie również sportu w wydaniu nieco bardziej rozrywkowym.

Zapowiedź FAME MMA 9. Kolejne gwiazdy zadebiutują. “Kizo”, Błoński, Wardęga i Malczyński w karcie walk

FAME MMA od bardzo silnie obsadzonej gali rozpocznie rok 2021. W karcie walk są słynni raperzy, youtuberzy i celebryci. Nie zabraknie też długo wyczekiwanych debiutantów. W oktagonie zaprezentują się między innymi Patryk “Kizo” Woziński, Marcin Malczyński, Sylwester Wardęga i Kacper “Blonsky” Błoński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis