MMA PLMMA-VIPOrganizacja podjęła decyzje! Nie Chic, a Misiek z Nadarzyna zmierzy się z ”Żuromem” na MMA VIP 4!

Organizacja podjęła decyzje! Nie Chic, a Misiek z Nadarzyna zmierzy się z ”Żuromem” na MMA VIP 4!

Podczas drugiej konferencji prasowej promującą galę MMA VIP 3 doszło do ogłoszenia. ”Misiek z Nadarzyna” oficjalnie będzie najbliższym przeciwnikiem Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego. Do walki dojdzie na początku 2022 roku.

43-latek zadebiutował na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. Ciosy Żuromskiego dochodziły do celu, a Rafał Podejma próbował zaskoczyć obrotowymi kopnięciami. ”Żurom” zachęcał do dalszej wymiany… Podejma miał dobry plan. Zaraz ruszył po nogi i rzucił dużo cięższym rywalem o matę.

W drugiej odsłonie Podejma trenujący w Ankosie Poznań powtórzył tą akcję. ”Antykonfident” spróbował duszenia trójkątnego rękoma, a to szybko przyniosło świetny efekt.

Misiek z Nadarzyna zadebiutuje w styczniu!

Tak właśnie w styczniu dojdzie do pierwszej walki Mirosława Dąbrowskiego. Będzie to zapewne walka wieczoru MMA VIP 4. Przypomnijmy, że wstępnie przeciwnikiem ”Żuroma” miał być Tomasz Chic.

W tej sytuacji najprawdopodobniej starcie Andrzeja z Tomkiem zostaje przesunięte w czasie.

Radomianin na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim. Chic z impetem ruszył na przeciwnika. Pudzianowski nie zamierzał ryzykować i obalił. Szybko pojawiła się krew, a po następnych ciosach Pudzianowski przeszedł do dosiadu. Krystian rozpuścił ręce i tym samym sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Zobacz także:

”Szczena” zaprezentował formę na konferencji prasowej! Najman: Rysiek zrobił formę, a ja jeszcze bez! Rychu sprawi niespodziankę?

Doszło do następnego face to face! Marcin Najman już dwudziestego dziewiątego października ponownie powraca ze sportowej emerytury. ”El Testosteron” w walce wieczoru MMA VIP 3 w Częstochowie zmierzy się z Ryszardem Dąbrowskim.

Mogła być mocna walka Szpilki w Anglii? Pojawiło się zapytanie!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) otrzymał ostatnio zapytanie o powrót na ring. Rywalem Polaka miałby być Alen Babic (8-0 8 KO). Walka miałaby odbyć się 30 października w Londynie.