MMA PLKSWOrganizacja KSW przypomina najlepsze nokauty i poddania bohaterów XTB KSW Colosseum 2! [WIDEO]

Organizacja KSW przypomina najlepsze nokauty i poddania bohaterów XTB KSW Colosseum 2! [WIDEO]

Wyczekiwanie dobiegło końca! Już dzisiaj odbędzie się najbardziej wyczekiwana gala tego roku. Z tej okazji federacja KSW postanowiła przypomnieć kibicom najlepsze nokauty i poddania zawodników biorących udział w dzisiejszej gali.

KSW przypomina najlepsze nokauty
Foto: YouTube KSW

Podczas dzisiejszej rozpiski skończeń na pewno nie zabraknie! Od samego początku powinny czekać nas ogromne emocje. Wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić XTB KSW Colosseum 2 zawarliśmy [TUTAJ].

Łączny bilans uczestników Colosseum 2 to 249 wygrane, z czego 169 przed czasem oraz 78 przegranych. Liczba wygranych przed ostatnim gongiem robi wrażenie, więc liczymy, że nadchodząca gala będzie ociekała efektownymi nokautami i poddaniami.

Do klatki wejdą m.in. Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Marian Ziółkowski, Artura Szpilka, Michał Materla, a to tylko część gladiatorów, którzy pojawią się na Stadionie Narodowym. Zapowiada się świetne widowisko.

Stadion Narodowy będzie wypełniony po brzegi. Szacuję się, że sprzedano około 50 tysięcy biletów. Na pewno stworzy to niesamowitą atmosferę. Miejmy nadzieję, że zawodnicy odwdzięczą się fanom w klatce za tak liczne przybycie.

Zapnijcie pasy i oglądacie! XTB KSW 83 już za kilka godzin! Musicie to zobaczyć! W oczekiwaniu sprawdźcie materiał KSW, który zapozna was z umiejętnościami dzisiejszych bohaterów.

Zobacz także:

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem?

High League wydaje oświadczenie. Wiemy co z najbliższą galą!

Organizacja High League wydała oświadczenie w związku z niedawnymi wydarzeniami. Gala High League 7 została odwołana.

XTB KSW Colosseum 2: wyniki NA ŻYWO! Mamed vs. Askham, Ziółkowski vs. Parnasse i Pudzian vs. Szpila na Stadionie Narodowym!

Zapraszamy do śledzenia wyników gali XTB KSW Colosseum 2, która dziś wieczorem odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wydarzenie zapowiada się naprawdę wyśmienicie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis