MMA PLNajnowszeMateusz GamrotRafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

Wczoraj informowaliśmy was o potencjalnym starciu Gamrot vs. Fiziev. Rafael Fiziev za pośrednictwem Twittera poszukiwał rywala na swój powrót do oktagonu UFC. Polak natychmiastowo zareagował, wyrażając chęć na pójście w tany z Fizievem. Więcej o tym przeczytacie [TUTAJ]. Dzisiaj “Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień!

Rafael Fiziev odpowiada Gamrotowi
Foto: Getty/Catherine Ivill/Chris Unger/Zuffa LLC

Rafael Fiziev gotowy!

Wszystko wskazuje na, że jesteśmy na dobrej drodze, aby ta walka odbyła się w niedalekiej przyszłości. Panowie są gotowi do rywalizacji, więc nic nie powinno stać na przeszkodzie w organizacji takiego boju.

Fiziev wrzucił krótkiego tweeta, gdzie w humorystyczny sposób zareagował na wyzwanie “Gamera”

“Wrzesień również mi pasuje. Tylko, dlaczego chcesz walczyć na dystansie pięciu rund? Ja po trzech mam dość, myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi”

Wygląda na to, że matchmakerzy UFC muszą tylko wysłać kontrakty do tej dwójki i będziemy mieli świetną walkę. Ewentualny zwycięzcą takiego pojedynku zdecydowanie przybliżyłby się do walki mistrzowskiej. Rafael Fiziev jest sklasyfikowany na 6. miejscu kategorii lekkiej, a zawodnik z Polski na 7. Pozostało czekać na oficjalne potwierdzenie.

Według was kto jest faworytem w tym starciu?

Zobacz także:

Organizacja KSW przypomina debiut Artura Szpilki! To był efektowny występ! [WIDEO]

Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować darmową walkę przed sobotnią hitową galą XTB KSW Colosseum 2. Jest to debiut Artura Szpilki w organizacji KSW. Trzeba przyznać, że był to efektowny występ ”Szpili’.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis