MMA PLDaniel OmielańczukOmielańczuk o gali FAME MMA 12: Chciałem zobaczyć tego wariata Murańskiego, i się nie zawiodłem!

Omielańczuk o gali FAME MMA 12: Chciałem zobaczyć tego wariata Murańskiego, i się nie zawiodłem!

Daniel Omielańczuk (25-11-1) zdradził, że miał szansę oglądnąć całą galę FAME MMA 12. Były zawodnik UFC nie ukrywa, że czekał na walkę Jacka Murańskiego. Omielańczuk nie był zawiedziony postawą ”Murana”.

Murański

Tu był do rozwiązania prawdziwy duży konflikt. Tańcula dominował od początku do końca. Już po pierwszej odsłonie Murański był mocno poobijany. Trzeba jednak przyznać, że ”Muran” pokazał charakter i stalową szczękę. Ostatecznie w czwartej odsłonie Jacek został zdyskwalifikowany. Było to spowodowane trzymaniem się za siatkę oraz… ugryzieniem przeciwnika.

Omielańczuk: Ostatnią galę całą obejrzałem!

Daniel Omielańczuk w rozmowie z portalem mymma.pl odpowiadał na pytania internautów w ”Trybunie Ludu”. Omielańczuk został zapytany o ostatnią galę FAME MMA 12, która odbyła się w Ergo Arenie.

Ostatnią galę całą obejrzałem, bo chciałem zobaczyć tego wariata Murańskiego. I się nie zawiodłem, gryzł. No, ale fajnie ugryzł – coś się działo, wesoło było. Musiał być dobrze naćpany nie?

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Dzwonimy do Bestii podczas wywiadu z Patrykiem 2703! Doszło do konfrontacji! [WIDEO] Widzieliście?

To trwa już tyle lat! Postanowiliśmy skontaktować się z Patrykiem Barańskim i zrobić z nim wywiad. W pewnym momencie spontanicznie został wykonany telefon do Piotra ”Bestii” Piechowiaka. Nie brakowało mocnych słów.

Niesamowity nokaut we Włoszech! Siedem sekund i było już po wszystkim! [WIDEO] KSW się odezwie?

Walter Pugliesi (8-3) wygrywa, ale w jakim stylu! Reprezentant Włoch potrzebował zaledwie siedmiu sekund, aby ciężko znokautować rywala. ”Kraken” swoje pojedynki toczy w kategorii średniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis