MMA PLMMANiesamowity nokaut we Włoszech! Siedem sekund i było już po wszystkim! [WIDEO]

Niesamowity nokaut we Włoszech! Siedem sekund i było już po wszystkim! [WIDEO]

Walter Pugliesi (8-3) wygrywa, ale w jakim stylu! Reprezentant Włoch potrzebował zaledwie siedmiu sekund, aby ciężko znokautować rywala. ”Kraken” swoje pojedynki toczy w kategorii średniej.

Walter zapewnia, że mieszane sztuki walki zmieniły jego życie. Włoch miał bardzo duże problemy z narkotykami. Ponad dwa lata spędził na odwyku. To była długa droga. Pugliesi był dilerem narkotyków, a pierwszy raz został aresztowany mając zaledwie 15-lat.

Ależ nokaut!

Walter Pugliesi (8-3) wraca na odpowiednie tory, ale w jakim stylu! Włoch w sobotę wystąpił na lokalnej gali The Golden Cage 4. 28-latek potrzebował zaledwie siedmiu sekund, aby znokautować bardziej doświadczonego Konstantina Linnika (27-22).

”Kraken” nie zamierzał się badać! Od pierwszej sekundy ruszył na rywala i mieliśmy latające kolano. Ukrainiec padł na deski, a kolejne łokcie w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Tak się buduje rekord w boksie! Niemiec pokonał rywala z rekordem.. 4 zwycięstw i 41 porażek! Co wy na to?

Dużo mówi się o budowaniu rekordów w boksie. Nie tak dawno miało to miejsce na galach Rocky Boxing Night. Od lat widzimy takie walki u promotora Andrzeja Wasilewskiego czy Mariusza Grabowskiego. To się jednak dzieje nie tylko w Polsce, a przykładem dobrym jest sobotnia walka w Niemczech.

Erko Jun błyskawicznie zdemolował… 45-latka! Polacy wygrywają w Niemczech na EMC 8! Widzieliście?

Wczoraj w Düsseldorfie odbyła się już ósma edycja EMC. W karcie pojawiło się czterech naszych reprezentantów i tylko jeden wraca na tarczy. W walce wieczoru chorwacki prospekt Stipe Brcic (10-2) pokonał przed czasem Josivaldo ”Nuno” Costę Araujo (14-2) z Brazylii.