MMA PLBestiaDzwonimy do Bestii podczas wywiadu z Patrykiem 2703! Doszło do konfrontacji! [WIDEO]

Dzwonimy do Bestii podczas wywiadu z Patrykiem 2703! Doszło do konfrontacji! [WIDEO]

To trwa już tyle lat! Postanowiliśmy skontaktować się z Patrykiem Barańskim i zrobić z nim wywiad. W pewnym momencie spontanicznie został wykonany telefon do Piotra ”Bestii” Piechowiaka. Nie brakowało mocnych słów.

Bestia

Na gali FAME MMA 12 mogliśmy być świadkami jednego z najcięższym zestawień w historii organizacji. Piotr „Bestia” Piechowiak przywitał w klatce debiutującego w MMA – Krzysztofa Radzikowskiego, który postanowił zamienić karierę strongmana na mieszane sztuki walki. Od samego początku spodziewaliśmy się interesującego pojedynku, który sprostał oczekiwaniom. Finalnie, po upływie trzech rund, sędziowie punktowi jednogłośnie uznali, że zwycięzcą tego pojedynku został „Bestia”.

Dymy!

Było naprawdę gorąco, nie brakowało mocnych słów i ciekawych pytań. Patryk Barański i Piotr Piechowiak po raz pierwszy mieli szansę porozmawiać.

Zobaczcie co się wydarzyło w wywiadzie poniżej:

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak chce znokautować Najmana, ten odpowiada: Paweł, wariacie, wytrzeźwiej! Widzieliście?

Skoro wszyscy mówią, że ta walka się odbędzie, to tak naprawdę nie wiadomo czy się odbędzie. Ale fakty są takie, że prezes FEN Paweł Jóźwiak chce znokautować Marcina Najmana w ich pojedynku. Ten odpowiedział na te słowa prezesa drugiej największej siły organizacyjnej stricte sportowej w Polsce.

Romanowski o starciu w FAME MMA: Nie mógłbym przy takich ludziach wychodzić do walki! Co wy na to?

Tomasz Romanowski (14-8) szykuje się właśnie do swojej czwartej walki w największej organizacji w naszym kraju. ”Tommy” w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o potencjalnej walce w FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis