MMA PLOktagonOktagon 40: Łukasz Siwiec już jutro zawalczy w Czechach! Polak wystartuje w turnieju!

Oktagon 40: Łukasz Siwiec już jutro zawalczy w Czechach! Polak wystartuje w turnieju!

Nasz reprezentant Łukasz Siwiec już jutro wystąpi na gali Oktagon 40 w Ostrawie. Polak w walce wieczoru zmierzy się z byłym mistrzem organizacji – Davidem Kozmą (30-12). Mistrz Babilon MMA wystartuje w turnieju, w którym zwycięzca zgarnie 300 tysięcy euro – pula całego turnieju wynosi okrągły milion.

Siwiec

31-latek w ostatnim starciu zdobył pas organizacji Babilon MMA. Siwiec w drugiej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał niepokonanego wtedy Konrada Rusińskiego. Wcześniej Siwiec również pokazywał się z dobrej strony. Polak pokonywał przed czasem Alessandro Botti, Konrada Iwanowskiego oraz Kacpra Bróździaka.

Siwiec jedynej przegranej w zawodowej karierze doznał w 2019 roku. Polak wystąpił wtedy na Armia Fight Night 6, gdzie przegrał przed czasem z Tymoteuszem Łopaczykiem.

Polak w limicie!

Łukasz Siwiec jest już po porannym ważeniu. Polak wypełnił wymagany limit przed sobotnim starciem z Davidem Kozmą (30-12). Gala będzie transmitowana w usłudzę PPV [TUTAJ] https://oktagon.tv/pl/

Oto wideo z ważenia:

Ponadto udało nam się porozmawiać z Łukaszem Siwcem przed bardzo ważnym pojedynkiem. Zobaczcie co powiedział Polak przed sobotnim starciem w Czechach:

Zobacz także:

Jake Paul zabiera głos na temat sprzedaży PPV po walce z Furym! Będziecie zaskoczeni! Co wy na to?

Jake Paul postanowił wypowiedzieć się na temat sprzedaży PPV po walce z Tommym Furym. Powiedział, że sprzedaż wyniosła 500 tysięcy subskrypcji PPV.

Babić chwali nasz kraj przed starciem w Rzeszowie: Ciągle wojujemy z Polakami! Widzieliście?

Alen Babic (11-0, 10 KO) nie może doczekać się następnego pojedynku. Reprezentant Chorwacji już dwudziestego drugiego kwietnia zawalczy w Polsce, a dokładnie w Rzeszowie. Babić zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO), a w stawce pojawi się tytuł WBC kategorii bridger. Babić postanowił pochwalić nasz kraj.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis