MMA PLBoksJake Paul zabiera głos na temat sprzedaży PPV po walce z Furym! Będziecie zaskoczeni!

Jake Paul zabiera głos na temat sprzedaży PPV po walce z Furym! Będziecie zaskoczeni!

Jake Paul postanowił wypowiedzieć się na temat sprzedaży PPV po walce z Tommym Furym. Powiedział, że sprzedaż wyniosła 500 tysięcy subskrypcji PPV.

Jake Paul chce kolejnego mistrza UFC

Jake Paul i Tommy Fury zmierzyli się ze sobą w zeszły weekend. Walka ta odbyła się w Arabii Saudyjskiej. Pojedynek zakończył się niejednogłośną decyzją sędziów na korzyść Tommy Fury’ego.

Jake Paul stoczył w boksie 7 walk. Do momentu pojedynku z Tommy Furym był niepokonany. Wygrywał z Nate Robinsonem, Benem Askrenem, Tyronem Woodleyem oraz Andersonem Silvą. Jedyna porażka miała miejsce w tamten weekend, gdzie na gali w Arabi Saudyjskiej przegrał z Tommy Furym.

Tommy Fury w boksie jest niepokonany. Jego bilans to 9-0. Wygrał m.in ze Scottem Williamsem, Jordanem Grantem czy Danielem Bociańskim.

Jake Paul na temat sprzedaży PPV!

W rozmowie ze swoim bratem youtuber wypowiedział się na temat sprzedaży PPV.

Pocieszające jest to, że sprzedaż PPV jest niezwykle dobra. Prawdopodobnie będzie to największa walka w tym roku. Ciężko będzie to przebić. Może starcie Ryana Garcii i Gervontą Davisem tego dokona. Prawdopodobnie sprzedaliśmy ponad pół miliona PPV. Nadal wszystko zliczamy, ale biznes wyszedł naprawdę dobrze.

Zobacz także:

Denis wyjdzie do walki bez trenera? ”Bad Boy” komentuje!

Denis Załęcki postanowił wypowiedzieć się na temat przygotowań do walki. Powiedział, że trenuje tylko z jednym zawodnikiem.

Szalony uczestnik piątkowej gali GROMDA 12: Problem dla każdego kto wejdzie mi w drogę! Co wy na to?

Piątkowa gala GROMDA 12 zapowiada się naprawdę ciekawie. Pojawi się dużo nowych twarzy z poza granic z naszego kraju. Tym razem na kanale organizacji pojawiła się promocja nowego zawodnika – Stephen Weldon. Gość z Belfastu jest pewny siebie, a jego wypowiedzi będą należeć do tych… kontrowersyjnych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis