MMA PLNajnowszeOktagonPolak z drugą walką w Oktagon MMA! Znamy szczegóły startu Łukasza Rajewskiego

Polak z drugą walką w Oktagon MMA! Znamy szczegóły startu Łukasza Rajewskiego

Łukasz Rajewski (13-9) nie zwalnia tempa! Reprezentant Czerwonego Smoka właśnie poznał szczegóły swojego drugiego starcia u naszych sąsiadów w Oktagon MMA. ”Raju” w ostatnim pojedynku wrócił na odpowiednie tory i udanie zadebiutował w wspomnianej organizacji.

Rajewski

Podopieczny Bartosza Jezierskiego walczył ostatnio w kratkę. ”Raju” przegrywał przed czasem niespodziewanie z Frrancisco Albano Barrio, aby w Szczecinie pokazać się z świetnej strony i już pod koniec pierwszej odsłony znokautować Sahila Siraja. Ostatnia walka w KSW miała miejsce na 85 edycji, gdzie Łukasz na całym dystansie został straszliwie zdominowany w starciu z Wilsonem Varelą. 

Rajewski miał już szansę się odbudować. Nastąpiło to na gali Oktagon MMA 54, gdy splitem pokonał doświadczonego Jasona Poneta.

Znamy szczegóły!

Łukasz Rajewski swój drugi pojedynek w Oktagon MMA odnotuje na 59 edycji, która dwudziestego lipca odbędzie się w Bratysławie. Reprezentant Czerwonego Smoka zmierzy się z zawodnikiem publiczności Vojto Barborikiem. Warto zaznaczyć, że walka Rajewskiego jest rezerwowym turnieju, gdzie pula nagród wynosi milion euro.

”NRP” co ciekawe ma za sobą udany debiut w KSW. Miało to miejsce w kwietniu 2021 roku, gdy w drugiej odsłonie poddał Krzysztofa Klaczka. Po tym starciu było dużo zawirowań w karierze 30-latka, który także zmagał się z różnymi urazami. Był też krótki epizod w PFL, gdzie w debiucie przegrał już po niecałych dwóch minutach z powodu kontuzji. Vojto udanie powrócił w lutym, kiedy pewnie wypunktował Paata Tsxapelie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis