MMA PLNajnowszeKSWCzeski OKTAGON MMA chce być jak KSW! Zorganizuje swoją galę na stadionie!

Czeski OKTAGON MMA chce być jak KSW! Zorganizuje swoją galę na stadionie!

Wygląda na to, że czeski OKTAGON MMA coraz bardziej chce być jak Federacja KSW! Największy konkurent polskiego giganta na rynku środkowoeuropejskim ogłosił właśnie organizację swojej największej imprezy w historii!

OKTAGON MMA chce być jak KSW

OKTAGON MMA to organizacja, która zyskuje coraz większą renomę w Europie. gale tej organizacji często wyprzedają się na pniu, a atmosfera na nich jest fantastyczna, mimo stricte sportowych zestawień.

Teraz OKTAGON MMA idzie na rekord! Rekord frekwencyjny!

Czeski OKTAGON MMA chce być jak KSW! Zorganizuje swoją galę na stadionie!

OKTAGON MMA zorganizuje bowiem swoją galę na stadionie piłkarskim we Frankfurcie! Impreza ma odbyć się 12 października i będzie to gala OKTAGON 62. Według ogłoszenia organizatora, na gali tej może pojawić się nawet 55 tysięcy widzów, choć nieoficjalnie mówi się, że stadion można nawet dostosować do liczny 60 tysięcy.

Czeski OKTAGON MMA chce zatem być jak Federacja KSW, która już dwukrotnie zorganizowała swoje gale na Stadionie Narodowym w Polsce. Obie gale KSW Colosseum i XTB KSW Colosseum 2 okazywały się ogromnym sukcesem sportowym i marketingowym.

Czy podobnie będzie w przypadku OKTAGONU?

Przypominamy, że w organizacji OKTAGON MMA regularnie występują Polacy. W klatce czeskiego promotora walczyli już Robert Bryczek, Mateusz Legierski, Ewelina Woźniak czy ostatnio o pas mistrzowski wagi średniej – Piotr Wawrzyniak.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis