MMA PLNajnowszeBoksBabić chwali nasz kraj przed starciem w Rzeszowie: Ciągle wojujemy z Polakami!

Babić chwali nasz kraj przed starciem w Rzeszowie: Ciągle wojujemy z Polakami!

Alen Babic (11-0, 10 KO) nie może doczekać się następnego pojedynku. Reprezentant Chorwacji już dwudziestego drugiego kwietnia zawalczy w Polsce, a dokładnie w Rzeszowie. Babić zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO), a w stawce pojawi się tytuł WBC kategorii bridger. Babić postanowił pochwalić nasz kraj.

Różański

32-latek w swojej zawodowej karierze mierzył się już z jednym naszym reprezentantem i była to ringowa wojna. Babić w maju poprzedniego roku po 10-rundach emocjonującej walki wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Adamem Balskim.

Wcześniej Babić odprawiał przed czasem chociażby znanych w naszym kraju Erica Molinę oraz Shawndella Terella Wintersa.

Babić: Nie mogę się doczekać tego pojedynku!

Alen Babić w rozmowie z Boxing Social pochwalił nasz kraj.

Polska i Chorwacja to podobne, chuligańskie kraje, piłka nożna i tak dalej. Mamy swoich zawodników w KSW w MMA, ciągle wojujemy z Polakami, jest krwawo. Nie mogę się doczekać tego pojedynku!

Babić jest mocno zmotywowany przed starciem z naszym reprezentantem.

To będzie szalony nokaut! Ktoś pójdzie spać! Ja chciałbym się trochę przespać, bo już jestem zmęczony, więc chętnie zostanę znokautowany. Takie jest teraz moje nastawienie, więc wjeżdżam na maksa!’

Zobacz także:

Denis wyjdzie do walki bez trenera? ”Bad Boy” komentuje!

Denis Załęcki postanowił wypowiedzieć się na temat przygotowań do walki. Powiedział, że trenuje tylko z jednym zawodnikiem.

Szalony uczestnik piątkowej gali GROMDA 12: Problem dla każdego kto wejdzie mi w drogę! Co wy na to?

Piątkowa gala GROMDA 12 zapowiada się naprawdę ciekawie. Pojawi się dużo nowych twarzy z poza granic z naszego kraju. Tym razem na kanale organizacji pojawiła się promocja nowego zawodnika – Stephen Weldon. Gość z Belfastu jest pewny siebie, a jego wypowiedzi będą należeć do tych… kontrowersyjnych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis