MMA PLOknińskiOktagon 29: Marcin Naruszczka wygrywa pewnie na punkty w Czechach! Jest komentarz trenera!

Oktagon 29: Marcin Naruszczka wygrywa pewnie na punkty w Czechach! Jest komentarz trenera!

Marcin Naruszczka (23-11-1) wraca na odpowiednie tory! 38-latek wystąpił na gali Oktagon 29 w Ostrawie. Początkowo nasz reprezentant miał stanąć przed szansą rewanżu. Ostatecznie David Hosek (6-2-1) zrezygnował – co nie spodobało się podopiecznemu Mirosława Oknińskiego.

Okniński

Naruszczka ostro wypowiedział się o Czechu w mediach społecznościowych.

Halo czy wszyscy mnie słyszą? A w szczególności Ty El Cipo Hosku, który ku**a miałeś dać mi rewanż za to jak mnie sędziowie oszukali. Jak mnie w bark trafiłeś, i przerwali walkę. I co? Pierdnęła twoja dupa, zesrałeś się? Obsrańcu! Daj spokój człowieku kim Ty jesteś, zgwałciłbym Cię teraz w każdej płaszczyźnie zasrańcu. Obsrana dupo, pół mężczyzno, człowieku o pustych jajach. Buuu bój się i wstydź zasrana psiocho, i tyle w temacie do Ciebie.     

Ważne zwycięstwo Naruszczki!

Marcin Naruszczka (23-11-1) ma za sobą czwartą walkę w organizacji Oktagon. Tym razem podopieczny Mirosława Oknińskiego wraca do Polski z tarczą. Naruszczka jednogłośną decyzją sędziów pokonał zawodnika publiczności – Jakuba Bele (6-8).

Reprezentant Czech zaskoczył w pierwszej rundzie. Bele narzucał presję i mocno atakował tułów oponenta. Mogło zrobić to wrażenie na kibicach i sędziach.

W drugiej i trzeciej odsłonie Marcin nie wchodził w szaleńcze wymiany. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zamykał rywala na siatce i skrupulatnie pracował. Po 15-minutach nie było zawahania kto powinien zostać zwycięzcą.

Jest też na gorąco komentarz trenera Mirosława Oknińskiego.

Wiara czyni cuda W Czechach wygrac na punkty z Czechem to cud. Marcin Naruszczka dokonal tego. Akademia Sportow Walki Wilanow – to sila ktorej nic nie zatrzyma.

Wiara czyni cudaW Czechach wygrac na punkty z Czechem to cud.Marcin Naruszczka dokonal tego.Akademia Sportow Walki Wilanow – to sila ktorej nic nie zatrzyma.

Posted by Mirek Okniński on Saturday, December 4, 2021

I co media nic o Sukcesie Marcin Naruszczka
Wygrać w Czechach z Czechem to cud a media milcza a jak aferka z Oleksiejczukami to media pierwsze
Zwyciestwa Akademia Sportow Walki Wilanow nic nie znacza aferki tak.

I co media nic o Sukcesie Marcin Naruszczka Wygrac w Czechach z Czechem to cud a media milcza a jak aferka z…

Posted by Mirek Okniński on Saturday, December 4, 2021

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak chce znokautować Najmana, ten odpowiada: Paweł, wariacie, wytrzeźwiej! Kto będzie górą?

Skoro wszyscy mówią, że ta walka się odbędzie, to tak naprawdę nie wiadomo czy się odbędzie. Ale fakty są takie, że prezes FEN Paweł Jóźwiak chce znokautować Marcina Najmana w ich pojedynku. Ten odpowiedział na te słowa prezesa drugiej największej siły organizacyjnej stricte sportowej w Polsce.

Marek Piotrowski potrzebuje pomocy! Jest świąteczna skarbonka, pomagajmy! Pomożecie?

Powstała świąteczna skarbonka! Marek Piotrowski potrzebuje naszej pomocy. Zbierane są pieniądze na kolejny turnus rehabilitacyjny dla legendy kickboxingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis