MMA PLCiekawostkiPaweł Jóźwiak chce znokautować Najmana, ten odpowiada: Paweł, wariacie, wytrzeźwiej!

Paweł Jóźwiak chce znokautować Najmana, ten odpowiada: Paweł, wariacie, wytrzeźwiej!

Skoro wszyscy mówią, że ta walka się odbędzie, to tak naprawdę nie wiadomo czy się odbędzie. Ale fakty są takie, że prezes FEN Paweł Jóźwiak chce znokautować Marcina Najmana w ich pojedynku. Ten odpowiedział na te słowa prezesa drugiej największej siły organizacyjnej stricte sportowej w Polsce.

Paweł Jóźwiak

Paweł Jóźwiak udzielił wywiadu portalowi MMA BNB, w którym zapowiadał, że jego walka z Marcinem Najmanem odbędzie się w 2022 roku i “El Testosteron” nie ucieknie przed nim oraz zgarnie KaOsa od Prezesa.

Paweł Jóźwiak chce znokautować Najmana, ten odpowiada: Paweł, wariacie, wytrzeźwiej!

Nieustraszony freak fighter Najman odpowiedział na to wyzwanie i chyba poczuł się bardzo pewny siebie po pokonaniu aktualnie osadzonego w areszcie Rysia Szczeny:

“Paweł, wariacie, jak piłeś to nie udzielaj wywiadów

Wytrzeźwiej”

Paweł Jóźwiak jednak nie zmienił narracji i poleca Najmanowi, by ten lepiej trenował, a nie się obżerał przed ich pojedynkiem:

“He he. Lepiej Marcin trenuj i się szykuj. Pozdrawiam”

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski ponownie wypowiedział się o Cezarym Oleksiejczuku, czyli nowym mistrzu wagi półśredniej FEN, który po gali FEN 37 wyzwał do walki Michała Materlę, dla którego jest gotowy przenieść się do wyższej dywizji wagowej.

Michał Andryszak bohaterem walki wieczoru FEN 38

Michał Andryszak (22-10-1, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta ANKOS MMA Poznań w klatce FEN.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis