MMA PLK-1Marek Piotrowski potrzebuje pomocy! Jest świąteczna skarbonka, pomagajmy!

Marek Piotrowski potrzebuje pomocy! Jest świąteczna skarbonka, pomagajmy!

Powstała świąteczna skarbonka! Marek Piotrowski potrzebuje naszej pomocy. Zbierane są pieniądze na kolejny turnus rehabilitacyjny dla legendy kickboxingu.

Piotrowski

Marek Piotrowski posiada mnóstwo sukcesów. Piotrowski był wielokrotnym zawodowym Mistrzem Świata w kickboxingu, ale również posiadał 1 dan karate kyokushin. Polak w kick-boxingu mógł pochwalić się rekordem 42 zwycięstw i 2 przegranych, w boksie 21 zwycięstwami w tym 11 przed czasem oraz 13 triumfami w karate kyokushin.

Piotrowski musiał przedwcześnie zakończyć swoją barwną karierę z powodu problemów ze zdrowiem. 55-latek od samego początku Marek nie miał łatwo ze swoją chorobą. Były problemy z mową oraz poruszaniem się. Apelujemy i zapraszamy wszystkich do pomocy dla naszego mistrza! Możecie pomóc [TUTAJ]

Pojawiła się również świąteczna skarbonka. Zbierane są pieniądze na kolejny turnus rehabilitacyjny Marka Piotrowskiego. Zbiórka znajduje się [TUTAJ]

Zobacz także:

Popek o sytuacji z bransoletą: To nieaktualnie, kiedy Murański zaczął zachowywać się jak debil! Co wy na to?

Paweł Mikołajuw szerzej znany jako “Popek” udzielił odpowiedzi na temat złotej bransolety którą obiecał Arkadiuszowi Tańculi po zwycięstwie z Jackiem Murańskim.

Mistrzyni dotkliwie pobita przez partnera: Myślałam, że umrę! Widzieliście?

Margaux Pinot uznana sportsmenka za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że została pobita przez partnera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis